Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Co si muži opravdu myslí o sexu a nevěrách?

 • Překvapte svého partnera uměleckým dílem v kalhotkách
  6. února 2014 | 15:00

  Porozumět tomu, jak muž smýšlí, co se mu v té jeho hlavince honí za myšlenky, to je občas nad naše chápání. Je to tak zřejmě od přírody dáno, že muži nerozumí nám a my nedokážeme pochopit je. Přesto, že se mnohdy opravdu snažíme vcítit do jejich role, je to nadlidský výkon. Co si tedy muži opravdu myslí o sexu a ožehavých otázkách s ním spojených?

 • Cítí se muži v ohrožení, když jste měla hodně sexuálních partnerů?


  Film Padesát odstínů šedi se podle tvůrců obejde bez sexu!
  V podstatě nechceme vůbec myslet na to, kolik partnerů žena měla. Je nám jasné, že za sebou má jistou minulost, ale čím méně o ní víme, tím lépe. Pokud na nás začnete praktikovat nějakou super techniku, kterou jste se naučila v rámci tantrických či jiných lekcí s nějakým učitelem, neříkejte nám to, protože potom se nám ten obrázek, vy s nějakým učitelem dostane do hlavy a už nepůjde ven. Raději lžete, že jste to viděla třeba v Kamasutře a vždycky to chtěla vyzkoušet.

 • Očekávají muži, že ženy budou stejně sexuálně aktivní jako oni?


  Orgasmus na který nezapomenete
  Záleží na tom. Jak moc výjimečně byste se cítila, kdybychom vám řekli, že v podstatě bereme cokoli co má sukně a zájem? Asi moc ne co! My jako chlapi vám dáme okamžitě vědět, jestli se nám líbíte a že bychom vás chtěli, je jen na vás jestli budete souhlasit a jak daleko hodláte zajít. V zásadě nikdo není víc překvapený než my, když se to povede a vy řeknete ano, jdeme na věc. To v žádném případě neznamená, že bychom si o vás mysleli, že jste lehkých mravů, když s námi skočíte do postele hned na prvním rande. Ovšem pozastavíme se nad tím, jak to šlo hladce a pak si říkáme, jestli to není tím, že nejste příliš vybíravá. Pokud nehledáme stálou partnerku, tak to nás není žádný problém, ovšem v tom druhém případě asi budeme pokračovat v hledání, protože chceme někoho, kdo chce nás a ne jen někoho kdo hledá v chlapovi jen ty patřičné fyzické předpoklady.

 • Myslíte si, že láska prochází žaludkem?


  sex
  Po pravdě řečeno o nás mužích je známo, že milujeme jídlo a jídlo je základním instinktem v otázce přežití. Rozmnožování a potrava, pokud jsme hladoví, tak se nám nechce do ničeho, natož do sexu, ale na druhou stranu nejsme zase tak vybíraví. Zasytí nás cokoli, a pokud bychom měli volit mezi krásnou a vášnivou ženou, která má pořád chuť na sex, ale v kuchyni je absolutně nemožná nebo obtloustlou kuchařkou jak závodní jídelny, která na sex nikdy nemyslela, ale zato vaří jako bohyně, potom rozhodně volíme první variantu. Raději se nacpeme pizzou z krabice, vyčerpaní vášnivým sexem.

 • Ztrácí muži zájem, pokud je žena nechá na sex čekat?


  Přišel vám na nevěru? Nic netajte. Už je to stejně zbytečné.
  Není čekání jako čekání. Pokud si myslíme, že nás necháváte čekat proto, že nás chcete opravdu poznat, potom rozhodně trpělivě čekáme, co z toho bude dál. Protože se nám líbí to, že jste ve svých partnerech vybíravá a cítíme se pak velice privilegovaní, když se nakonec rozhodnete, že k sexu dojde. Ovšem nejsme žádní idioti a nenecháme se tahat za nos od holky, která si jen tak z rozmaru říká, kolik večeří zadarmo z nás asi tak vypadne. Takže je to jednoduché, pokud vy budete mít zájem, budeme mít zájem i my.

 • Myslíte si, že sex na jednu noc nikdy nemůže skončit svatbou?


  Orgasmus na který nezapomenete
  Ženy už od puberty fantazírují o svém muži snů, to chlapi nedělají. V podstatě je pro nás důležité načasování. Pokud nebudeme v životě nebo po profesní stránce ještě připraveni se vázat, tak nás k tomu nedoženete nijak a je jedno, jestli nás necháte čekat nebo s námi skočíte do postele rovnou. Ovšem je fakt, že sex na jednu noc v sobě často obsahuje velké množství vypitého alkoholu a člověk pak nikdy neví, jestli ta chemie byla jen na základě vypitého likéru nebo opravdová.

 • Co si muži myslí o nevěrných mužích?


  Promiskuita
  Většina mužů potřebuje k nevěře důvod, znamená to, že nejsou doma s něčím spokojeni. Ovšem mnohdy stačí jen pěkná prdelka, která se kolem nich ochomýtne, pár skleniček alkoholu a pokud slovo dá slovo, skončí v posteli s holkou ani nevědí jak. Ovšem to neznamená, že svou partnerku nemilují. V podstatě pro chlapy sex není takové haló. Pokud se pak spořádaně vrátí domů k manželce a dětem, je vše v pořádku. Nebo ne?

   

   

Klíčová slova: sex, nevěra, vztahy, muži, názor
Diskuse ke článku
.