Jak zažít bouřlivý orgasmus? | Pro ženy | Blesk.cz

Jak zažít bouřlivý orgasmus?

24. ledna 2013 | 14:00

Možná na to jdete špatně. K tomu, aby se s vámi zachvěla zem, nestačí jen dobře nacvičené kopulační pohyby. Potřebujete i mazlení, doteky na správných místech i čas.


Jste smířená s tím, že sex je sice docela prima, vy z něj máte docela prima pocit, ale o nějakém orgasmu nemůže být ani řeč? Sexkoučka Julie Poupětová tvrdí, že spousta žen vůbec neví, co jim dělá dobře.

Začněte masturbovat
I když máte muže, občas si to v klidu udělejte sama. Naučíte se znát své tělo a vyzkoušíte, co vám dělá dobře. Nejdřív trénujte oblíbené masturbační techniky – uvědomte si, jaká poloha vám nejvíc vyhovuje, jaký typ doteků… Pak a pak do hry můžete zasvětit i partnera.

Veďte jeho ruce, ukažte mu, jak intenzivně a kde se má dotýkat, i jaký rytmus potřebujete k vyvrcholení.

Anketa
Zažila jste někdy bouřlivý orgasmus?
Ano, často
49 %
Ne, je to vzácné
29 %
Pouze sama se sebou
22 %
Hlasovalo: 1366 čtenářů
Děkujeme za Váš hlas!
Nechte se hladit
„Na povrchu ženského těla najdete mimo genitálií 10 tisíc nervových zakončení. Na povrchu mužského těla jsou jich jen 3 tisíce,“ říká Julie Poupětová.

Jste zkrátka citlivá na nejrůznějších místech a k orgasmu, nebo alespoň blízko něj vás můžou dovézt i rafinované doteky a dlouhé hlazení.

Připomeňte svému muži zapomenuté erotogenní zóny!


Vezměte klitoris na milost
Spousta žen si myslí, že vyvrcholení musí zažívat jen díky pohybům penisu ve vagíně. Jenže vaginální orgasmus je vzácnost, kterou některé nezažívají vůbec a jiné až po dlouhé předehře.

„Mnohem lepší je rozvíjet klitoridární orgasmus, kterého ženy dosahují díky citlivému klitorisu, mnohem snadněji,“ vysvětluje Julie Poupětová.

Objevte G bod
Jeho nejcitlivější část je pár centimetrů od poševního vchodu a má ho každá z nás. Pokud budete uvolněná a naučíte se ho správně stimulovat, zažijete díky němu úžasné pocity a někdy i takzvaný mokrý orgasmus.

Ale nespěchejte, tento  bod potřebuje čas na to, aby ukázal co v něm (nebo spíš ve vás) je.


Správně dýchejte a křičte
Zadržujete při milování dech a navíc se bojíte, abyste náhodou nevydávala nějaké zvuky? Tak na to zapomeňte. Správné dýchání i křik nebo alespoň vzdechy při milování pomáhají rozvádět vzrušení do celého vašeho těla.

Připomeňte svému muži zapomenuté erotogenní zóny!

Autor: MAJ