Jak na ženský orgasmus: Dosažení zaručeno | Pro ženy | Blesk.cz

Jak na ženský orgasmus: Dosažení zaručeno

18. dubna 2011 | 19:04

Otázkou jak dosáhnout a skutečně prožít orgasmus se zabývá mnoho žen a dívek. V poslední době zejména americkou literaturu zahlcují nejrůznější výzkumy a zprávy o ženském orgasmu a jeho dosažení. To ale neznamená, že by české ženy přišly zkrátka. Dokonce již v padesátých letech minulého století uveřejnil ženský časopis Vlasta podrobný návod, jak cvičením orgasmu dosáhnout. V hlavní roli železniční most a vagón chlupatých chlapů.

Otázka dosažení orgasmu zajímala ovšem české ženy odjakživa. Dokonce do té míry, že i v dobách nejtvrdší komunistické cenzury, uveřejnil tehdy populární ženský časopis Vlasta v roce1950 návrh zvláštních čtyř cviků k jeho dosažení. Návod měl zřejmě pomoci nahradit muže, kteří ve fabrikách usilovali o trhání závodních rekordů.

Návod cvičení ku dosažení orgasmu

Cvičíme ve větrané místnosti, ve starších trenýrkách a na čistě vytřené podlaze:

1. Ležíme břichem na podlaze. Hlavu zvedáme co nejvýše a dlaněmi si lehce přejíždíme po prsních bradavkách. Přitom opakujeme otázku: „Kde jsou? Ach bože, kde jsou?“

2. Klečíme a klátíme trupem ze strany na stranu. Volnou paži přitom přehazujeme přes hlavu, jako bychom někomu mávaly. Zároveň voláme: „Tady jsem! Lásko, tady jsem!“

3. Spočíváme na všech čtyřech. Pravidelně skláníme a zvedáme hlavu. Vzdycháme a říkáme si: „Už jedou! Už tady budou!“

4. Klečíme zvráceny nazad. Hlavou se dotýkáme podlahy a paže natahujeme co nejdále. Dlaně přitom leží plnou plochou na zemi a prsty směřují k čelu. Představujeme si, že jsme železniční most a přejíždějí po nás nákladní vagóny plné nahatých, chlupatých chlapů. Dosažení orgasmu je zaručeno.

Soudruzi měli propracovaný návod jak ženám nahradit manžely, kteří trhali rekordy ve fabrikách
Soudruzi měli propracovaný návod jak ženám nahradit manžely, kteří trhali rekordy ve fabrikách
Autor: Repro Vlasta

Sedm pravd o orgasmu, které chcete vědět

Autor: ap