6 důvodů, proč se vyplatí mít velký zadek! | Pro ženy | Blesk.cz

6 důvodů, proč se vyplatí mít velký zadek!

 • Muži větší zadečky milují!
  19. května 2015 | 06:00

  Chcete i vy mít pozadí ve velikosti dvou stroužků česneku? A kvůli čemu vlastně? Překáží vám? Protože mužům podle jejich slov velký zadek vůbec nevadí, spíš naopak. To jen my jsme se dobraly závěru opačného. Rozměrné pozadí je přitom žádoucí. Proč?

 • Velký zadek, velká inteligence potomků!


  Zpěvačka Beyoncé
  Zpěvačka Beyoncé
  Všechny jsme nejspíš slyšely, že pro muže není důležitá konkrétní váha, ale spíš poměr pasu a boků. A zpravidla si u mužské populace stojí lépe ženy s užším pasem, oblým zadkem a širšími boky. Větší pozadí a širší boky jsou prý "živnou půdou" pro inteligenci budoucích potomků. V těchto partiích totiž máme uložený tuk, který je pro vývoj dětského mozku nezbytný, a je ho potřeba hodně! Vidíte, muži podvědomě vědí, jak si zajistit dokonalé potomky!
 • Je sexy

  Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez
  Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez


  V Brazílii ženy investují tisíce do drahých implantátů, aby měly pěkně zakulacené půlky. Zadeček typu Ferdy Mravence je pro místní muže jako droga. A podobné je to v řadě států afrických. A tak kašlete na jízlivé poznámky některých škarohlídů a buďte na svůj zadek pyšná! Nesnažte se ho maskovat do beztvarých modelů, pořiďte si šaty obtahující boky!
 • Dobře se nese


  Zpěvačka Ewa Farna
  Zpěvačka Ewa Farna
  Muži zbožňují, když si vezmeme podpatky a pořádně rozvlníme boky. A čím chcete vrtět, když máte místo zadku jenom placku? Takže dejte svůj zadek na odiv mužům i ženám. A když vás některé pokoutně pomlouvají, že máte zadek jako valach? Pak vám ho nejspíš závidí. Velký zadek je totiž pro pánské oči jako magnet!
 • Ženy si na něm stavějí kariéru


  Hvězdička Kim Kardashian
  Hvězdička Kim Kardashian
  Co je atraktivní na Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Beyoncé? Opět jsme u toho! Velké pozadí! Ale může někdo říct, že má sexy zadek třeba vyzáblinka Tara Reid? Asi těžko... I když to třeba vy se svým pozadím na televizní obrazovky nedotáhnete, můžete se stát aspoň místní celebritou.
 • Vždycky je do čeho plácnout


  Zpěvačka Shakira
  Zpěvačka Shakira
  "Kde je vyšpuleno, tam je dovoleno," říkali nám naši rodiče. A platí to zejména pro muže. Jejich nutkání plácnout si do macaté zadnice je veliké. Tak proč jim to nedopřát? Nebuďme hloupé, dejme mužům to, co tolik milují. A věřme fotografovi Janu Saudkovi, že pěkně rostlý zadek je klíčem k vášnivému milostnému životu.
 • Nic nás netlačí, nestudí


  Modelka Kelly Brook
  Modelka Kelly Brook
  I kdyby selhala všechna pravidla, tohle platí vždy: pořádně vystlaný zadek je jako příjemný polštář. Netlačí vás tvrdá židle, všude je vám měkounko. A taky na rozdíl od hubených křehulek hned tak neprochladnete, když si sem tam sednete na studenou lavičku. Tukové zásoby zkrátka hřejí.

Autor: duš
Diskuse ke článku
.