6 nejhorších tajemství, která ženy skrývají před partnerem | Pro ženy | Blesk.cz

6 nejhorších tajemství, která ženy skrývají před partnerem

 • Ne vše dokážeme muži říci.
  6. dubna 2015 | 06:00

  Máte se svým protějškem tak upřímný vztah, že mezi vámi neexistuje žádné tajemství? Tak to patříte k velkým výjimkám. Je nás totiž jen málo takových, které by neměly žádná svá temná  či tajemná zákoutí. Někdy hodně nepříjemná.

 • Naše dítě není jeho

  Není důležité, že se s jeho otcem nemilujeme, ale že milujeme jeho.

  Když se stane, že s partnerem vychováváte společně dítě a on ani netuší, na rozdíl od vás, že ho máte s někým jiným, je to velká zátěž především pro vás samotnou. Říct pravdu je totiž velmi těžké a nesmírně riskantní v případě, že se svým mužem chcete i nadále žít. Může to přijmout celkem snadno a bez větších otřesů, ale zároveň hrozí riziko, že od vás navždy odejde. Ne každý muž takovou nálož unese…

 • Jsem zamilovaná do jeho kamaráda

  Zkoušet nové polohy je zábava.

  Takové situace nastávají častěji, než by se na první pohled zdálo. Nemusí jít o vaši fyzickou nevěru. Trápí a užírá vás hlavně to, že milujete někoho jiného, než s kým žijete, a navíc člověka, kterému váš partner zřejmě důvěřuje. I takové tajemství je dusivé a – popravdě řečeno – nevyplácí se ho svěřit ani nejlepší kamarádce.

 • Po sexu s ním musím masturbovat

  Ženské tělo skrývá mnohá tajemství.

  Můžete svého muže či partnera milovat či mít ráda, ale sex s ním vás nebaví. Buď proto, že jste ten typ, který jeden muž po určité době prostě přestane bavit a který pak pocítí potřebu změny, nebo proto, že je v posteli vážně nemehlo. Abyste mu vyhověla a doma byl klid, styk s ním neomezujete, ale pro skutečné uvolnění sexuálního napětí se musíte uspokojovat sama. A autoerotika nepatří mezi věci, se kterými se ženy svým protějškům rády svěřují. A to ani v situaci, kdy většinu mužů představa ženy, která masturbuje, vzrušuje a zřejmě by jí to neměli za zlé.

 • Kradu v obchodech

  žena, krádež, kradení v obchode, kleptomanie

  Mnoho žen, a to i takových, které mají dost peněz, nemůže odolat vzrušení z krádeže oblečení, parfému nebo čehokoli jiného v obchodě. Jestli patříte mezi ně, na sto procent to nesdělujete svému partnerovi, viďte? Nikdy si totiž nemůžete být jistá, že se ke zlodějce neotočí s pohrdáním a hnusem okamžitě zády.

 • Měla jsem pohlavní nemoc

  Chlamydie nejsou jen nemocí nevěrníků. Nakazit se můžete i v sauně, na toaletě nebo v bazénu.

  Na to už musí být velká odvaha, aby žena přiznala, že v minulosti překonala například syfilis, kapavku nebo jinou pohlavní nemoc. Zažila jste něco takového? Dovedete si představit, jak by váš partner reagoval? Zřejmě ne. A právě proto si podobně jako drtivá většina žen ve stejné situaci necháte své tajemství pro sebe. Vždyť už jste zdravá, ohrozit ho nemůžete. Tak proč by měl o vás vědět zrovna tohle??

 • Místo jsem získala přes postel

  Dříve než zavoláte rozvodového právníka, můžete se pokusit dát vašemu vztahu ještě šanci!

  Některá tak získá místo, jiná dobrou známku na vysoké škole. To nejsou řečičky z filmů, ale realita. Jestli jste se i vy vyšplhala na svou pracovní pozici přes stažené kalhoty svého nadřízeného nebo jiného vlivného mužského, který vám pak pomohl ke kariéře, svému nynějšímu to těžko vykládáte. Asi se (možná i oprávněně) obáváte, že by vás měl za vypočítavou potvoru, která „dá“ z kalkulu, ne z lásky.Autor: Silvie Risová
Diskuse ke článku
.