Valentinský průvodce pro muže: Jak odhadnout velikost prstenu i prádla? | Pro ženy | Blesk.cz

Valentinský průvodce pro muže: Jak odhadnout velikost prstenu i prádla?

 • Muži, pozor! Kupte své partnerce ideální valentýsnký dárek.
  4. února 2014 | 14:00

  Chcete v den svatého Valentýna obdarovat svou ženu dokonalým dárkem? Tak si přečtěte náš speciální návod pro muže, který vám usnadní nakupování.

 • Květiny

  ...
  Pokud sázíte na pořádný pugét květin, zjistěte nejdřív, jaké květiny se vaší ženě líbí. Obecně ženy nepotěší nevzhledné karafiáty a naopak vždy ocení kytici růží. Podívejte se do šatníku vaší partnerky a zjistěte, které barvy oblečení převládají. Podle nich vyberte zbarvení květin a nechte je ozdobit romantickými srdíčky. Pokud si chcete doopravdy "šplhnout", ukryjte do kytice romantický vzkaz na kartičce.
 • Bonboniéra

  Luxusní bonboniéra s pralinkami musí udělat radost každému
  Před pořízením luxusních pralinek zjistěte, jestli vaše žena právě teď nedrží dietu. Pokud ano, čokoládovým dárkem byste ji akorát naštvali. Pokud nenajdete v lednici zásoby zeleninových salátů a dietních koktejlů, můžete s klidným svědomím pořídit romantické sladké pokušení.
 • Podprsenka

  Provokativní podprsenka, Lindex, 599 Kč.
  Rozhodl jste se pořídit partnerce krajkovou podprsenku, z které se budete po večerech "radovat" společně. Ale jak trefit velikost? Není to nic složitého! Stačí vypátrat partnerčinu starší podprsenku a opsat si na papírek správnou velikost. Pro úplně nezasvěcené je to dvoumístné číslo, které následuje písmeno A, B, C, D, atd.
 • Prstýnek

  Třpytivý prsten, Pandora, 3290 Kč.
  Pokud letos chcete přítelkyni obdarovat velkoryse, pořiďte prsten. Nejdříve zjistěte, jestli vaše partnerka dává přednost stříbru, zlatu nebo třeba bílému zlatu. Velikost trefíte nejlépe tak, když si na papír obkreslíte starší prsten vaší ženy a konkrétní velikost už doladí zkušený klenotník.
 • Restaurace

  romantická večeře
  Pokud se v den svatého Valentýna rozhodnete vyrazit se svou láskou do restaurace na dobré jídlo, měl byste mít přehled o tom, co chuťové buňky vaší ženy potěší nejvíce. Nezapomeňte včas rezervovat stůl a pokuste se domluvit stůl v útulném a alespoň trochu osobním místě.
 • Parfém

  Chic Petals, Moschino, 30ml, 999 Kč
  S výběrem vůně je to trochu těžší. Koupit totiž ten samý, který má partnerka na toaletním stole, je trochu neoriginální. Opište si název stávající voňavky a vyrazte do kvalitní parfumérie, kde vám prodavačka poradí, která vůně je podobná. Třeba budete mít štěstí a tou podobnou bude právě nějaký parfém z limitované valentýnské kolekce.

Diskuse ke článku
.