Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova psychopatů v Čechách

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova psychopatů v Čechách
VIDEO: Martin Mol/BPŽ
1. června 2020 | 10:00

Když se spojí dohromady samozvaný sociální inženýr a gynekologický diktátor, je jasné, že z toho vyjde něco hodně výživného – tentokrát je to na novou kategorii prasáka, konkrétně rovnou sportovní dvojici! Fenomenální mistři v kolové bratři Jan a Jindřich Pospíšilové mají vážnou konkurenci v řetězovém sbírání trofejí!  

Dejte si další díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! Máme pro vás například nabídku soutěží, kde se najde opravdu každý. I ta, která chce po vzoru Popelky čekat, až se najde regionální švihák a nazuje jí správnou velikost boty. Jen – proboha – nesmí mezitím pracovat s pilou nebo s olejem a mít z toho radost, to už by přečuhovala do jiné soutěže, a to by bylo fakt blbý.

Naštěstí je tu spousta psychologů, kteří vám rádi vysvětlí, kde je vaše místo a kde budete šťastní. A komu to od přírody nefunguje, vychová psychopata – a my si na něj posvítíme! A co nám nadělí Santa Klaus mladší? Podívejte se na video! 

Věcí, které nás točí, je spousta, a rad na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...