Úterý 25. června 2024
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
Polojasno 27°C

Branky, body, kokoti: Znásilní prasák prezidenta, nebo boduje obhájce věřící menšiny?

Video se připravuje ...
9. srpna 2019 | 10:00

Tak schválně – kdo si vysloužil prasáka týdne tentokrát? Ostřílený matador této kategorie za své řečičky o menšinách, nebo muž s krycím jménem "Ten, který neumí znásilnit prezidenta"? A co dalšího vás čeká v novém dílu pořadu Branky, body, kokoti?

Představte si, že máte skvělé bonbony, které milují holky, kluci, rodiče i prarodiče, a vy tak jako přemýšlíte, jak zvednout jejich prodej. Co vymyslet originálnějšího než udělat růžovou krabičku pro holky a modrou pro kluky? Uáááu, to aspiruje na kampaň století! Dáte nám určitě za pravdu, obzvlášť poté, co uvidíte ty doplňující slogany a obrázky!

A jako bonus v dnešním dílu ještě přineseme vhled do nitra jednoho samozvaného inženýra lidských duší a obhájce tradiční rodiny. Na rovinu? Takový svět bychom nechtěly navštívit ani v hororové počítačové hře!

Věcí, které nás rozčilují, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova: bbk, branky body kokoti, prasák
Související články
Video se připravuje ...