Štíhlé kotníky jako Eva Longoria: Okouzlete v podpatcích!

Eva Longoria na svých nohách pečlivě pracuje • Foto: profimedia.cz
25. června 2012 | 20:30

Známá „zoufalá manželka“ Eva Longoria (37) ukazuje své vypracované nožky, kde může. V luxusních vysokých střevíčkách se především vyjímají její ladné kotníky.

Jak si zachovat dokonalou postavu, to ví hollywoodská hvězda Eva Longoria naprosto přesně. Vystudovala totiž tělovýchovnou univerzitu.

Cvičení je její životní přirozenost a proto stále vybrušuje své už tak sexy křivky pod vedením osobního trenéra pravidelně čtyřikrát týdně.

Záležet si dává především na udržení štíhlých nohou a útlých kotníků, aby se mohla na červeném koberci chlubit svým arzenálem luxusních bot.

Hodina jejího tréninku zahrnuje 25 setů po třech čtyřech minutách velmi intenzivního pohybu, jako je skákání přes švihadlo, rychlé šlapání na rotopedu do kopce, či svižné výpady všemi směry. Pak už se vrhá na posilování.

Fotogalerie
30

Pro krásné útlé kotníky zkuste její trik:

Tónováním svalů lýtek zformujete hezčí tvar nohou a kotníky budou vypadat štíhlejší. Nejefektivnější způsob jsou opakované výpony.

1. Rozkročte nohy na šířku ramen.

2. Vypněte se na špičky a pomalu klesejte zpět.

3.  Opakujte 12 až 15 krát.

Až vám toto posilování nebude stačit, vyzkoušejte cvik ve stoji na jedné noze (druhou lehce pokrčte v koleni).

Autor: bak, INT
Diskuse ke článku
.
Další články z kategorie

8 cviků, které posílí váš zadeček za pár týdnů

8 cviků, které posílí váš zadeček za pár týdnů

Chcete mít krásný pevný zadeček, přímo k nakousnutí? Pak pro to musíte něco udělat. V první řadě je nutné ten zadeček vůbec zvednout ze židle. Mimo … celý článek

DesktopMobile