Nejhorší plastiky: Toto se chirurgům opravdu nepovedlo!

• Foto: pinterest
16. srpna 2017 | 16:30

Nos jako bambule nebo rty, které nemají patřičný objem? Široká stehna nebo snad první známky stárnutí? Nebo ještě jinak: narodila jsem se jako malá Japonka, ale chci vypadat jako barbie... Nic, s čím by si neporadila plastická chirurgie. Novými a novými technologiemi změn vzhledu se nechá zlákat stále více lidí. Jenže – ne vždycky plastický chirurg odvede zrovna práci na jedničku.

Vzpomeňme si například na známou Donatellu Versace. Její touha vypadat mladě udělala z jejího obličeje v lepším případě parodii sebe sama. V tom horším se většině lidí při pohledu na její odulé rty a divný výraz ve tváři hrnou slzy do očí. Jednak lítostí nad vizáží nebohé dámy, jednak kvůli takovému neodvratnému pocitu, že takhle oteklá pusa a oči musí proboha strašně pálit, nebo ne?

Donatella ovšem oproti lidem z naší galerie dopadla ještě dobře. Bez legrace – tito lidé opravdu vypadají jako alergici na včelí bodnutí, kteří právě obdrželi sérii žihadel do úst a tváří. Nebo poslové z budoucnosti, jejíž inženýři sice dovedou poměrně dobře napodobit lidskou tvář, k životu má ale asi stejně tak daleko jako umělá maketa žraloka ve filmu Čelisti. Děsí ovšem úplně stejně.

Tito lidé ovšem působí ještě jakž takž souměrně. Nejhůř dopadli ti, jejichž plastičtí chirurgové nezvládli ani základní symetrii, a tak ze svých klientů udělali opravdová monstra, za jejichž stvoření by se nemusel stydět ani šílený vědec Frankenstein. Všechno uvidíte v následující galerii.

Autor: red
DesktopMobile