Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Slavné ženy s umělými ňadry: Tahle se povedla!

 • Plastiky celebrit
  23. května 2016 | 06:00

  Plastické operace se ne vždy musí vydařit. Prsa mohou být po zákroku zdeformovaná nebo naprosto nepřirozená. Tyto ženy měly štěstí a jejich prsa vypadají výstavně. Podívejte se na ty nejvydařenější plastiky celebrit.

 • Blake Lively (28)

  Blake Lively
  Autor: profimedia

  Americká herečka Blake Lively, která nedávno porodila a nyní čeká další přírůstek, si před pár lety nechala zvětšit poprsí na velikost C. Velikost, která přesně sedne k její výšce a není nijak přehnaná – některé celebrity by si z ní měly vzít příklad. Navíc výsledek vypadá velice přirozeně. 

 • Scarlett Johansson (31)

  Scarlett Johansson
  Autor: profimedia.cz

  Scarlett je považována za nejvíc sexy ženu planety a ani jejímu hrudníku se nevyhnula plastika. Její velikost košíčků je nyní D a jsou to jedna z nejkrásnějších ňader v celém Hollywoodu.

 • Catherine Zeta-Jones (46)

  Catherine Zeta-Jones
  Autor: ČTK, EPA, Reuters

  Catherine Zeta-Jones také prošla rukama plastických chirurgů, kteří odvedli skvělou práci. Sama říká, že pokud se někdo díky plastice cítí lépe, tak ji neodsuzuje.

 • Salma Hayek (49)

  Salma Hayek
  Autor: Instagram.com

  Přestože ji obdarovala příroda, nechala si prsa zvětšit ještě o jednu velikost. Kdo ví, co ji k tomu vedlo, plastika se naštěstí povedla a Salma se může stále pyšnit krásným hrudníkem.

 • Vlaďka Erbová (34)

  Vlaďka Erbová
  Autor: yes visage

  Vlaďka Erbová je svými plastikami prsou pověstná. Její první plastika byla nepovedená. Napravil ji však šikovný chirurg a Vlaďka má teď výstavní poprsí.

 • Kate Hudson (37)

  Má Kate umělá ňadra?
  Autor: Profimedia.cz
  I když to herečka nikdy naplno nepřiznala, i ona se může pochlubit skutečně kvalitně odvedenou prací plastického chirurga. Její prsa patřila k těm nejmenším v celém Hollywoodu. Po zásahu lékařů má krásná, přirozeně vypadající ňadra.
 • Gwen Stefani (46)

  Gwen Stefani má také umělá prsa.
  Autor: Profimedia.cz
  Je až neuvěřitelné, že je této ženě čtyřicet šest let! Rozhodně by jí to člověk netipoval. Stejně jako to, že i zpěvačka kapely No Doubt si nechala plasticky upravit ňadra. Všeho s mírou a dospějete k ženské dokonalosti! 
 • Mariah Carey (46)

  Bez opory by to nešlo
  Autor: Profimedia
  I když by se mohlo zdát, že tato kráska žádnou plastiku nepotřebuje, i ona podlehla svodům plastické chirurgie a nechala si zvětšit ňadra. A řekněte chlapům, ať se jí dívají do očí! 
 • Christina Aguilera (36)

  Zpěvačka Christina Aguilera také vsadila na velký výstřih. Na akci rozhodně přitáhla veškerou pozornost.
  Autor: profimedia.cz
  Ještě nedávno byla popovou princeznou, dneska je z ní dáma. Její – i v šestatřiceti letech nevinný – pohled doplňují přirozeně vypadající ňadra, která si před pár lety nechala udělat. 
 • Dara Rolins (43)

  dara na své tělo dbá a často chodí do posilovny.
  Autor: Instagram
  Když zabrouzdáme do našich vod (i když malinko sousedních), pak nesmíme opomenout Daru Rolins. Svými ňadry se ráda pyšní a není se čemu divit. Na první pohled by jejich pravý původ poznal málokdo. 
 • Hana Mašlíková

  Mašlíkové ňadra okouzlí nejednoho muže.
  Autor: Profimedia.cz
  Moderátorka Hana Mašlíková sice v roce 2006 v soutěži Miss České republiky neuspěla, ale do povědomí se nejednomu muži (i ženě) zaryla. O pár let později si nechala zvětšit prsa, na která je dnes radost pohledět. 

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky
Video se připravuje ...