Jak si vybrat správnou podprsenku na extra velká ňadra. Děláte také tyto chyby?

21. května 2017 | 06:00

Aby vám podprsenka seděla všude tak, jak má, a ještě vám pěkně vymodelovala postavu, musíte při výběru dbát na několik věcí. U extra velkých prsů totiž hodně záleží, abyste zvolila tu správnou.

Najít správnou podprsenku bývá občas oříšek. Pokud vám příroda přála a vaše prsy jsou opravdu velké, je hledání ještě o něco komplikovanější. Důležité je vědět, co nedělat a jakých chyb se vyvarovat a na co hledět, abyste vybrala tu pravou.

Obvod
Obvod podprsenky je nejdůležitější. Podprsenka totiž nese většinu tíhy prsů, proto musí dobře sedět. Nesmí se vám na zádech sunout výš, než je vepředu. Mezi prsy musí podprsenka těsně doléhat na hrudník.

Ramínka
Ramínka, ač se to může zdát zvláštní, nenesou více než třicet procent váhy prsů. Nesmí se vám zarývat do ramen. Není pravda, že by musela být silná. Klidně můžete sáhnout po tenčích, protože tíha je na obvodu, ale musí být pevná a pohodlná. Po vyprání občas potřebují dotáhnout, aby vám nepadala.

Zde vám odbornice ukáže, co obvykle děláte při výběru špatně:

Co děláte špatně při výběru podprsenky na extra velká ňadra • VIDEO: 

Košíček
Košíček musí obepínat celý obvod prsů. Nebojte se písmenek. S nižším obvodem hrudníku se zvyšuje velkost košíčku. Neděste se, uvidíte, že vaše postava prokoukne. U extra velkých ňader je také důležité vybírat kostice s flexibilní koncovou částí, která se přizpůsobí pohybu
a nebude se zabodávat do těla.

Se specialistkou Žanetou Ilutanovou, která se prodejem podprsenek živí a ví o výběru té pravé všechno, jsme natočili instruktážní video na modelce s vnadným hrudníkem. Žaneta pracuje v Triole, takže pokud si nevíte rady se stylingem své podprsenky, podívejte se na webové stránky, kde jsou termíny jejího Styling tour. Třeba přijede i k vám. 

Diskuse ke článku
.
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile