Co si muži doopravdy myslí o potetovaných ženách? Známe jejich názor!

 • Tetování vám může zničit zdraví: Nejhorší je červený inkoust
  17. července 2017 | 06:00

  Doby, kdy se na tetování nahlíželo jako na "rušivý element", jsou již dávno pryč. Malé, velké, černobílé nebo barevné. Osobitosti a extravaganci se meze nekladou. Ženy většinou nahlíží na potetované muže jako na sexy drsňáky. Jak to ale mají muži? Přijde jim potetovaná žena taky tak přitažlivá? 

 • Lukáš, 31 let, automechanik: Je to sexy!

  Autor: istock.com

  Většina mužů vnímá tetování jako sexy doplněk. Tvrdí, že tetování zvyšuje sex-appeal ženy a přidává jim na atraktivitě. "Tetování je sexy a na ženách vypadá skvěle. Miluji dívky s tetováním. Sám žádné nemám, ale holku s tetováním bych si přál."

 • Radek, 22 let, student: Záleží na velikosti

  Autor: istock.com

  Velikost tetování je pro některé muže zásadní. Zastávají názor "všeho s mírou". Stává se, že menší a intimní tetování jim nevadí, ale nad většími motivy ohrnují nos. "Moje kamarádka je opravdu krásná žena. Její tělo ale zdobí mnoho tetování, která jí ubírají na atraktivitě. Má potetovanou hruď, obě ruce, nohy. Tohle mi přijde už moc."

 • Pavel, 35 let, právník: Musí mít nápad

  Autor: istock.com

  Pokud je tetování kvalitní a má nápad, mužům se to líbí. Tetování bez rozmyslu jim občas připadá komické. "Tetování by mělo být promyšlené. Hlavně by si měly ženy uvědomit, že ho mají na celý život. Tlapky, které vypadaly sexy v osmnácti, už nejsou tak sexy ve třiceti." 

 • Jiří, 39 let, učitel: Raději ne!

  Autor: istock.com

  Najdou se však i takoví, kteří stále nahlíží na tetování jako na "vadu na kráse". V hlavě jim často koluje otázka: "A co budeš dělat, až ti bude padesát?" Každý, kdo si pořizuje tetování, počítá s tím, že ho bude mít napořád, a pokud ne, existují v dnešní době metody, jak si jej nechat odstranit. "Tetování ubírá ženám na kráse. Čím větší a barevnější, tím horší. Proč po sobě nechávají vůbec čmárat, když to nemají zapotřebí?" 

Autor: Aneta Pařízková
Diskuse ke článku
.
DesktopMobile