Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Vánoční dárky do 500 korun: Víc než 60 tipů, které vás nezruinují

16. listopadu 2020 | 06:00

Na dárek mnohdy nepotřebujete hromadu peněz, ale dobrý nápad. Pokud zatím netušíte, co dáte rodině a přátelům, inspirujte se v naší velké fotogalerii. Určitě tam najdete dárky do pětistovky, které budou jako ušité pro vaše blízké.

Někdo nedá dopustit na praktické dárky, a v tom případě nákupy nebývají tak těžké. Radost udělá cokoli hezkého, co využijeme, od kvalitního krému až po módní nákupní tašku. Mnohem víc si lámeme hlavu s lidmi, kteří milují překvapení.

Jak vybrat dárek? Třeba podle hobby

Zamyslete se, jestli si vaši blízcí v poslední době nepřibrali do života nějaký koníček. Začali běhat, a dokonce trénují na maraton? Běžecký opasek, který pojme nejen pití, ale k němuřž se dá připnout i startovní číslo, bude pro sportovce to pravé. Vaří jak o život? Co třeba něco originálního, jako jsou jedlé květy na ozdobu pokrmů? Pořídili si psa? Stylový sáček na psí pamlsky je určitě potěší.

Pokud dotyčného tolik neznáte nebo se nevídáte tak často, pak bude určitě dobrou volbou naprosto univerzální dárek, který ocení všichni. Tím může být třeba stírací los od Sazky. Speciální edice losů Adventní kalendář nabízí 24 šancí na milion! Koho by nepotěšil?

One size: Sázka na jistotu

Další sázkou na jistotu jsou pak věci s označením one size, kdy si nemusíte lámat hlavu s velikostí. Nemusí to být jen doplňky, jako jsou třeba čepice nebo veselé ponožky. V cenové kategorii do 500 korun seženete třeba i pěkné šaty. Další tip: Dobře se trefuje velikost u věcí, které jsou oversize.

Luxusní dárky do 500? Soustřeďte se na delikatesy

Jestli ale chcete nějaký luxusní dárek, a máte na to právě pětistovku, zaměřte svoji pozornost na delikatesy. S tímto rozpočtem totiž seženete takový dárek, který si člověk běžně nedopřává a který určitě potěší. Co třeba dárkový koš francouzských paštik, sada luxusní čokolády nebo nějaká lanýžová specialita?

Inspiraci pro všechny možné dárky najdete ve fotogalerii.

 

Autor: red