Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Vánoční dárky do 500 korun: Víc než 60 tipů, které vás nezruinují

7. prosince 2022 | 06:00

Na dárek mnohdy nepotřebujete hromadu peněz, ale dobrý nápad. Pokud zatím netušíte, co dáte rodině a přátelům, inspirujte se v naší velké fotogalerii. Určitě tam najdete dárky do pětistovky, které budou jako ušité pro vaše blízké.

Někdo nedá dopustit na praktické dárky, a v tom případě nákupy nebývají tak těžké. Radost udělá cokoli hezkého, co využijeme, od kvalitního krému až po módní nákupní tašku. Mnohem víc si lámeme hlavu s lidmi, kteří milují překvapení.

Jak vybrat dárek? Třeba podle hobby

Zamyslete se, jestli si vaši blízcí v poslední době nepřibrali do života nějaký koníček. Pro vášnivé čtenáře je ideální kniha, milovníky vína a sommeliérství jistě potěší lahev kvalitního vína.

Pokud dotyčného tolik neznáte nebo se nevídáte tak často, pak bude určitě dobrou volbou naprosto univerzální dárek, který ocení všichni. Tím může být hrnek na kávu nebo luxusní svíčka, která vždy potěší.

One size: Sázka na jistotu

Další sázkou na jistotu jsou pak věci s označením one size, kdy si nemusíte lámat hlavu s velikostí. Další tip: Dobře se trefuje velikost u věcí, které jsou oversize, a trička v této cenové kategorii určitě seženete.  

Luxusní dárky do 500 Kč? Soustřeďte se na delikatesy

Jestli ale chcete nějaký luxusní dárek, a máte na to právě pětistovku, zaměřte svoji pozornost na delikatesy. S tímto rozpočtem totiž seženete takový dárek, který si člověk běžně nedopřává a který určitě potěší. Co třeba olej z meruňkových jader, sada luxusní čokolády nebo nějaký speciální čaj?

Inspiraci pro všechny možné dárky najdete ve fotogalerii.

 

Autor: red
Video se připravuje ...