Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Naučte se pár jednoduchých zásad k posílení imunity

15. února 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

S přirozenou obranyschopností se rodíme, ne každý ji má ale dostatečnou. Proto by se nemělo opomínat její posilování, a to obzvlášť během chladných měsíců nebo při častém pobývání v kolektivech. Vybudujte si silnou imunitu a nedejte šanci infekčnímu onemocnění.

Jaro, léto, rýma, chřipka

Chladné měsíce nahrávají tomu, že lehce onemocníme. Venku se snadno šíří viry a bakterie, chodíme z tepla do zimy, nesvítí moc sluníčka, a to našemu organismu příliš neprospívá. Pokud se k tomu ještě přidá špatná životospráva, proti kdejaké infekční nemoci se pak hodně těžko bojuje. Celoročně bychom proto měli myslet na to, že je nutné posilovat obranyschopnost.

Nedejte virózám šanci

Pokud má člověk dobrou obranyschopnost, snáze zahajuje boj proti běžným nemocem a mnohdy se mu i samy vyhnou. Navíc udělat něco pro posílení imunity není žádná věda, stačí dbát na pár jednoduchých zásad.

Zařaďte ke každému jídlu porci zeleniny

Dbejte na pitný režim

Neponocujte

Sportujte a pobývejte na čerstvém vzduchu

Eliminujte stresory

Nebojte se sáhnout po doplňcích stravy

Podpora imunity pro celou rodinu

Jedinečná kombinace účinných látek v přípravku GS ProbioGlukan podpoří imunitu dětí i dospělých. Doplněk stravy obsahuje unikátní kombinaci 9 velmi odolných kmenů probiotických bakterií, které se přirozeně vyskytují ve střevní mikroflóře a mohou ji v případě potřeby efektivně doplnit. V GS ProbioGlukan je použit betaglukan z kvasinky pivní, který má příznivé účinky na zdraví a podporuje imunitu. Kromě těchto složek doplněk stravy obsahuje i denní dávku vitaminu D a selenu na podporu imunity. GS ProbioGlukan lze užívat nárazově při zvýšené zátěži organismu, ale i jako dlouhodobou podporu imunitního systému.

GS ProbioGlukan pořídíte na webu gsklub.cz nebo v lékárně.

Video se připravuje ...