Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Vrátili jste se z dovolené bez energie a nálady? 80 % dovolenkářů má stejný problém

12. září 2016 | 12:00
Prezentace klienta |

Málokdo si na dovolené dává úzkostlivě pozor na to, co všechno sní, o co se otře nebo kde si na pláži lehne. Už vůbec neřešíme, kdo před námi spal v hotelovém pokoji, kdo byl před námi na WC či zda zrovna ta naše pláž není ranní toaletou milovaných mazlíčků. Běžně si tak 80 % z nás přiváží dobře ukryté problémy, které nám tak skrytě ničí zdraví. Bohužel. 

Neřešené přemnožené organismy nám zkracují život o 9 let

Asi každého děsí představa, že v našem těle žijí různé druhy červů a parazitů. Bohužel tento problém se týká čtyř lidí z pěti. Nakazit se je velmi snadné. Stavíte si s dětmi na pláži hrady z písku? Hrabete v oblázcích? Dopřáváte si různé lahůdky plážových prodavačů? Na mikroskopické larvičky ukryté v zelenině, v zahrabaných výkalech nebo v rybách nemyslíme nikdo. „Bohužel normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho už nežádoucí parazity v sobě hostí. Většina příznaků se totiž vždy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a léčí se antibiotiky. Zbytečně,“ uvádí Adam Sýkora z nezávislého serveru antiparazitikum.cz.

Autor: Archiv Blesku

Rychlá vyčerpání, alergie, tloustnutí

Pokud jsme ke svému tělu vnímaví a neléčíme všechno antibiotiky, je odhalení jednoduché. Larvy škrkavek prolézají celé tělo a vyvrtávají chodbičky ve všem, co jim přijde do cesty. „Po letech jsou nejčastěji odhaleny náhodným vyšetřením jater, kde vytvářejí velké cysty nebo na vyšetření plic, kam se pacient dostane většinou až za nějakou dobu,“ uvádí lékaři na antiparazitikum.cz. Přemnožení parazité vyžadují větší množství potravy. Více jíme, hubnutí není možné. Pokašlávání, ztráta energie, nekvalitní spánek nebo alergie. Cítíme se hlavě unavení, někdy až vyčerpaní. Při masivnějším přemnožení cítíme až bolesti.

 

Autor: 

Odhalte nevinně vypadající i vážnější příznaky včas

Určitě se nespoléhejte pouze na rady lékařů! Ač nejnovější poznatky dokazují, že zamoření těmito organismy dosahuje alarmujícího stavu, doktoři vám testy na jejich přítomnost v těle jen tak nenaordinují. Důležité je pak sledovat různé projevy onemocnění, které paraziti způsobují. Jste často bezdůvodně unaveni? Trpíte bolestmi břicha? Trápí vás křeče, bolesti svalů a kloubů a množí se alergie? V případě, že na většinu otázek odpovíte kladně, silně zvažte vyhledat pomoc proti parazitům. Umocnění této potřeby přichází v případě, že máte doma čtyřnohé mazlíčky, kteří jsou častým přenašečem, ale třeba už jen v případě, že občas nedovaříte maso nebo zapomínáte umýt ovoce či zeleninu před snědením.

Autor: 
 

Nepropásněte akci po dovolené!

Díky jedinému klinicky testovanému přípravku Wurm-Ex je nyní boj s červy, kteří velmi ovlivňují vaše zdraví, daleko snadnější. Kombinace účinných látek znepříjemňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích externích agentů uvnitř celého těla. „Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, 2 tobolky denně. Nepřekračujte denní dávkování, způsobuje úbytek váhy,“ uvádí výrobce Wurm-Ex Petr Pěnkava. Přidejte se ke sportovcům, kteří v rámci celkové kondice užívají Wurm-Ex pravidelně. Navíc se vám dnes při zadání slova AKCE odečte 100 Kč z každé objednávky. Omezený počet Wurm-Ex Rodinného balení s dárkem je pouze do vyprodání.