Jak být na jaře zdravá, krásná a fit? Cvičte s radostí a smějte se | Pro ženy | Blesk.cz

Jak být na jaře zdravá, krásná a fit? Cvičte s radostí a smějte se

 • S přicházejícím jarem byste měla změnit svoje návyky.
  10. března 2014 | 13:00

  Cítí se s přicházejícím jarem unavená a slabá? Zkuste změnit pár špatných návyků a uvidíte, jak budete fit. Stačí jen chtít.

 • Včera je minulost

  Pohádala jste se s partnerem, nebo jste zkrátka měla "den blbec"? Rozhodně druhý den ráno nevstávejte s myšlenkou na tyto nepříjemné situace. Dnes je totiž nový den a na problémy byste měla nahlížet spíše pozitivně, jinak vás bude negativní nálada stíhat do nekonečna.

  Buďte ráno krásná díky jednoduchým tipům, kterém nezaberou čas.
 • Z cvičení udělejte radost

  Padne vám nálada na bod mrazu, když si představíte, jak se zase budete mořit v posilovně, abyste si v letních outfitech neutrhla ostudu? To je špatně, sport pro vás nesmí být otrava. Najděte si takový pohyb, který budete dělat s radostí a uvidíte, že kila půjdou dolů téměř sama.

  Bruslení
 • Naučte se počítat do deseti

  Známe to zřejmě každá. Něco nás naštve, vybouchneme a za pár minut své reakce litujeme. Naučte se předtím, než začnete křičet, rozhazovat rukama nebo posílat urážlivé maily, napočítat do deseti. Během počítání se zklidníte a odbouráte potřebu zvyšovat hlas a rozčilovat se. Ps: Dnešním dnem s tím začínám a už ráno v tramvaji mě tahle metoda zachránila od hysterie.

  Jak já jí rozumím...
 • Odložte mobil

  Jste typ ženy, která si bez svého chytrého telefonu nedokáže představit jedinou vteřinu? Pokud to nutně nevyžaduje vaše zaměstnání, zkuste s tím bojovat, Jednak je velmi neslušné povídat si s někým a zároveň si vyřizovat mail a také je vědecky prokázáno, že mobilní telefon u postele způsobuje poruchy spánku. Pro začátek zkuste svého "miláčka" nechat v jiné místnosti než spíte. Věřte, že Facebook i Instragram budou existovat i bez toho, aniž byste si tiskla mobil na hruď během spánku.

  Vstávání není nic příjemného, hlavně v zimě!
 • Nepřehánějte to s alkoholem

  Jistěže sklenička vína nebo sladký koktejl vám nijak výrazně neuškodí, ale pokud je těch skleniček víc a ještě několikrát do týdně, máte problém. Navíc opilé ženy opravdu nejsou sexy, i když si v podroušeném stavu většinou myslíme opak.

  Začalo to už na vysoké škole, kde byl její příjem alkoholu velice nadprůměrný
 • Nepodceňujte lékařské prohlídky

  Udělejte si soupis ordinací, které byste měla navštívit v rámci pravidelné kontroly. Ať už by mělo jít jen o zubaře, vyplatí se kontrolovat své zdraví. Především, co se týče gynekologických prohlídek, byste měla být opravdu zodpovědná. Alespoň pak vykročíte jaru vstříc s pocitem, že vám vůbec nic nebrání prožít ho naplno!

  Některé lékařské zákroky v nás prostě vyvolávají strach a hrůzu!
 • Smějte se a užívejte života

  ...
  A na závěr? Nikdy se nemračte, protože s úsměvem jde opravdu všechno líp. A jaké jsou vaše tipy pro zdraví, krásný vzhled a dobrou náladu?

Diskuse ke článku
.