Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Proč nás bolí klouby a celé tělo i když jsme mladí? Příčina může být skrytá

23. října 2018 | 00:00
Prezentace klienta |

Bolesti kloubů, bolesti celého těla. Než se ráno rozhýbáme, trvá to. I tak nás bolesti provázejí celý den. Pouze pracovní nasazení nám dovolí sem tam zapomenout. I tak cítíme, že nás bolí celé tělo. K tomu častá nepřirozená únava odpoledne. Většina lidí nemá čas na celkové řešení a bere dostupný prášek. Dlouhodobě se však situace nijak nelepší. Bohužel.

Asi každý z nás se již setkal s pojmem odčervení a detoxikace člověka. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Pravda je obvykle uprostřed a je na každém z nás, zda příznaky máme nebo přehlížíme. V každém případě nám to ovlivní kvalitu a délku našeho života.

Autor: www.wurm-ex.cz

Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helikobacter pylori, zahnutý parazit s bičíky, je velmi rozšířený patogen. Neřešený způsobuje gastritidu. Tedy jinými slovy záněty trávicího traktu, které neřešené končí většinou rakovinou. Nakazíte se neumytým nádobím či výpůjčkou kamarádova příboru. Dáváte si vzájemně svá jídla ochutnat? Pokud jeden člen rodiny trpí tímto parazitem, postupem času jej má celá rodina. Máte těžké akné nebo odlupující se pleť? Krátkodobě několikrát v roce? Demodex hledejte lupou, měří 0,2 milimetru a přenáší se například půjčením ručníku. Protože se zavrtává až 4 milimetry do kůže, těžko s ním bojovat. To se všemi parazity samozřejmě. Jsou zde o stovky milionů let déle než my.

Zjistit více na www.wurm-ex.cz

Autor: www.wurm-ex.cz

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a hlavně vysávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a kynout. Když prospívají, hostitel chřadne. Máme je všichni. Když se přemnoží, naše tělo a imunita za to draze platí. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. „Normální člověk nemá většinou ani tušení kde a před kolika lety se nakazil“ uvádějí lékaři na antiparazitikum.cz.

Zjistit více na www.antiparazitikum.cz

Autor: www.wurm-ex.cz

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Stačí, když chodíte na návštěvu k někomu, kdo je má. Některé larvy přežívají v kobercích a sedačkách až 3 roky, kde trpělivě čekají.  Stejně tak na kořenové zelenině a v salátu. Co s tím? Máme tady chemické léky na předpis nebo v lékárnách klinický testovaný doplněk stravy Wurm-Ex. Kombinace účinných látek znepříjemňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích externích agentů uvnitř celého těla. Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů 2 tobolky denně. Kromě nežádoucího úbytku váhy nemá nežádoucí účinky.

Zjistit více na www.antiparazitikum.cz

Autor: www.wurm-ex.cz

Aktuálně extra výhodné rodinné balení Wurm-Ex®

Balení pro celou rodinu Wurm-Ex® za 2.330 Kč je dnes v akci za 1.180 Kč. K dispozici pouze v akci do vyprodání a pouze na stránkách výrobce! Obsahuje dávku Wurm-Ex pro 2 dospělé osoby, voděodolný bluetooth reproduktor v hodnotě 560 Kč, který připojíte ke každému chytrému telefonu, tabletu nebo PC a Wurm-Ex plasma pro děti zdarma. Pomozte svému tělu co nejdřív a užijte si nadcházející podzim s vyčištěným tělem, se spoustou energie a bez obvyklých únav. Wurm-Ex maximalizuje obranyschopnost proti všem externím agentům. Z důvodu možného nežádoucího úbytku váhy, nepřekračujte doporučené dávkování!

Využít akci na www.wurm-ex.cz.