SOUTĚŽ! Síla přírody v jedné sklenici denně! Získat ji můžete také právě vy! | Pro ženy | Blesk.cz

SOUTĚŽ! Síla přírody v jedné sklenici denně! Získat ji můžete také právě vy!

11. listopadu 2013 | 00:00
Prezentace klienta |

Máte hektický život plný stresu? Trpíte nedostatkem spánku? Trápí Vás nízká imunita a s tím spojená vyšší nemocnost? Máte sedavé zaměstnání a málo pohybu, nebo naopak vysoké sportovní vytížení a mnoho pohybu? Trpíte nedostatkem energie a únavou? Máte problémy s trávením, vysoký/nízký tlak? Trápí Vás deprese, špatná nálada, nechuť k jídlu?

Uvedené příklady představují projevy nedostatku živin a dalších tělu prospěšných látek nebo tento nedostatek přímo způsobují. Proto je potřeba zvýšit příjem kvalitních živin, vitaminů, minerálů a enzymů ve stravě, aby se tělo dokázalo vyrovnat s negativním vlivem prostředí a nesprávného životního stylu.

Řešení nabízí moderní doplněk stravy NATUREFOOD®, který jako první přináší jedinečnou a vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, kvalitních živin, vlákniny, enzymů, antioxidantů, bylin a ovocných extraktů na český trh. Tento výrobek spojuje pozitivní účinky přírodních látek, které jsou vysoce účinné ale zároveň šetrné k organismu, s vědeckými poznatky vycházejícími z nejnovějších výzkumů prováděných v USA (Spojených státech amerických). Proto není divu, že výrobky stejného typu patří mezi nejprodávanější doplňky stravy právě v USA. NATUREFOOD® obsahuje známé složky, jako jsou mladý ječmen, řasy spirulina a chlorella, acai berry, koenzym Q-10, guarana, ginkgo, nebo echinacea. Uvedeným výčtem obsažených složek ale tato novinka rozhodně nekončí, obsahuje jich daleko víc (kompletní složení výrobku naleznete na www.acigi.cz). Všechny živiny jsou navíc obsaženy v jedné denní dávce přípravku. NATUREFOOD® je čistě přírodní preparát, neobsahuje žádné chemické látky, konzervanty ani umělá barviva. Naopak obsahuje více než 40 živin získaných z přírodních zdrojů, které významně podpoří Vaše zdraví. NATUREFOOD® neobsahuje pšenici, gluten, sóju, kvasnice, mléčné výrobky, sůl ani živočišné produkty. Je tedy možné ho užívat i tehdy, trpíte-li alergiemi na výše uvedené složky potravy a vhodný je i pro ty, kdo trpí celiakií. Je tak ideální volbou pro alergiky.

Autor: Valosun

Výrobek je vhodný zvlášť pro sportovce – při sportu (fitness, běhu, plavání, cyklistice apod.) je kladen větší důraz na výživu. Každý sportovec potřebuje zabezpečit vysoký příjem živin a antioxidantů, které NATUREFOOD® v hojném množství obsahuje, aby jeho tělo mohlo bez problémů podávat maximální výkony. Účinnost doplňku stravy NATUREFOOD® je ověřena několika zástupci z řad známých sportovních osobností, např. basketbalisty Hanou Horákovou, Jiřím Okáčem, stolní tenistkou Danou Čechovou nebo kickboxerem Petrem Gregorem.

NATUREFOOD® dále obsahuje přírodní složky, které přímo podporují zvládání stresu, duševní bdělost a schopnost soustředit se. Po užití Vaší denní dávky pocítíte příliv nové energie, se kterou lépe zvládnete všechny Vaše povinnosti. Kombinace všech obsažených složek mimo již uvedených účinků také spolehlivě posilní Vaši imunitu.

Přípravek lze bezpečně užívat dlouhodobě, bez obav z jakýchkoliv vedlejších nežádoucích účinků.

Soutěžní otázka o 3 výrobky NATUREFOOD®!

Soutěžte s námi o 3 výrobky NATUREFOOD® a dodejte tak Vašemu tělu všechny potřebné živiny v jedné denní dávce.

V jaké formě je výrobek NATUREFOOD® vyráběn?

a) ve formě tablet

b) ve formě tobolek

c) ve formě snadno stravitelného prášku

Správnou odpověď najdete na www.acigi.cz.

SMS se správnou odpovědí posílejte od 11. 11. do 17. 11. 2013 na číslo 907 99 10 ve tvaru:
NATURE mezera ODPOVED mezera JMENO mezera ADRESA mezera PSC
Příklad: NATURE B Jan Novak Prazska 1 Praha 11000

Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje Ringier Axel Springer CZ a. s. Infolinka 245 001 115 (po-pá 9-16 hod.) www.platmobilem.cz.

Pravidla soutěže naleznete ZDE!

Související články