Správné dávkování pracího prostředku už není žádná věda | Pro ženy | Blesk.cz

Správné dávkování pracího prostředku už není žádná věda

15. května 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Dávkovat můžete bez problému – zcela automaticky

Pokud patříte mezi většinu lidí, kteří si neustále lámou hlavu nad správným dávkováním pracího prostředku, měli byste zbystřit. Na trhu totiž existuje jedinečný systém dávkování TwinDos od firmy Miele. Jeho tajemství spočívá ve zcela automatickém dávkování tekutého pracího prostředku – pouhým stisknutím jednoho tlačítka! Vy tak uspoříte nejen čas, ale také peníze za prací prostředky. Pro optimální výsledky praní pro bílé i barevné prádlo doporučujeme používat dvoufázový prací prostředek UltraPhase 1 a UltraPhase 2 přímo od Miele. Alternativně však může systém TwinDos dávkovat také běžný tekutý prací prostředek nebo aviváž, které lze nalít do doplnitelných zásobníků.

Optimální pračka pro každou domácnost

Automatické pračky Miele se mohou pochlubit (v závislosti na modelu) i množstvím užitečných programů, funkcí a dalších předností. Patří k nim silný a úsporný ProfiEco motor, voštinový či termo-voštinový buben pro jemnou péči o prádlo a vyhlazení textilií, množstevní automatika, patentovaný samočisticí zásobník AutoClean, funkce skvrny nebo speciální programy praní jako impregnace, sportovní prádlo, sportovní obuv, záclony, peří nebo plyšové hračky.

Perfektní výsledky praní se speciální řadou prostředků CareCollection

Pro maximální spokojenost vyvinula firmy Miele i vlastní řadu pracích a ošetřujících prostředků CareCollection, které kromě UltraPhase 1 a 2 zahrnují např. také aviváže, přípravky pro péči o vlnu, peří, sportovní i outdoor textilie, impregnaci, ochranu barev a jiné.


Málo místa? Zkuste pračku se sušičkou

Pokud je vaším problémem málo místa, ale přesto chcete mít prádlo dokonale vyprané i vysušené, je pro vás ideálním řešením pračka se sušičkou. Její podstatnou výhodou je, že proces praní a sušení prádla probíhá bez přerušení. Vy se tak můžete v ušetřeném čase věnovat tomu, co vám dělá radost. Přístroje s označením WT jsou vybaveny oblíbenými funkcemi a programy, stejně jako samostatné přístroje. Kromě voštinového bubnu zde najdete např. funkce QuickPower, SteamCare, CapDosing nebo PowerWash. Novinkou ve výbavě je rovněž unikátní systém TwinDos – zcela automatické dávkování tekutého pracího prostředku.

 

Chcete prát celý rok zdarma?

Kvalitní prací prostředky nejsou zcela nejlevnější záležitostí, ale Miele nabízí svým zákazníkům speciální akci. Každý, kdo si do 31. srpna 2017 zakoupí vybraný model pračky se systémem TwinDos, může získat prací prostředky UltraPhase 1 a UltraPhase 2 na celý rok zdarma.

Prověřená kvalita – testováno na 20 let

Díky nejmodernějším technologiím, vysoce kvalitním materiálům i velmi přísnému testování (přístroje Miele jsou jako jediné testovány na životnost 20 let) jsou pračky Miele považovány za synonymum kvality. Pravidelně vítězí v nezávislých spotřebitelských testech a testech spolehlivosti u nás i ve světě.
S výběrem optimální pračky, jejíž cena začíná již na 22 990 Kč, vám poradí v pražském či brněnském Miele Experience Centru či u některého z obchodních partnerů Miele. Potřebné informace naleznete také na www.miele.cz.