Úterý 21. března 2023
Svátek slaví Radek, zítra Leona
Oblačno 13°C

Facebook ženskýma očima: Stránky, které nadchnou vás i vaše kamarádky

 • Facebookové stránky, která vás budou k smrti bavit
  4. srpna 2014 | 12:00

  Oživte svůj Facebook! Vybrali jsme pro vás stránky, které vás pobaví, inspirují i poučí. Zaměřili jsme se na stránky určené nám, tedy ženskému publiku. Můžete vybírat z módních blogů, komixů, skutečných příběhů i hlášek ze života – v češtině i v angličtině.

 • Holcký řeči

  Holcký řeči nabízejí nezábavnější ženské hlášky
  Autor: Archiv
  Poměrně nedávno založená stránka sbírá ty nejzábavnější ženské hlášky a memy (vtipné obrázky s textem) po celém internetu, vybírá ty nejlepší a případně je překládá do češtiny. Najdete ji i na Twitteru.

  Facebook Twitter

 • Dopisy někam – nevím kam Luďkovi  Smutný příběh mladé vdovy dojímá Facebook
  Autor: Archiv
  Pokud se ráda dojímáte, začtěte se do příběhu osamělé vdovy, která píše svému zesnulému muži dopisy na Facebooku. Tak se snaží vyrovnat s jeho předčasným odchodem a také s novou životní realitou.

  Facebook

 • Ema Mele Blog

  Holčičí blog, u kterého se budete válet smích
  Autor: Archiv
  Skvělý blog slečny Emy, která vždycky chtěla být spisovatelkou, ale čím je starší, tím míň si troufá. Jelikož ale oplývá mimořádným talentem vytvářet kolem sebe chaos, zažívá tragikomické situace, které by bylo škoda nevyprávět. Historky ze života sepisuje k pobavení kamarádů a CIA na Facebook, Twitter a blog. Umřete smíchy.

  Facebook Twitter Blog

 • Hlášky dětí

  Děrská upřímnost je odzbrojující
  Autor: Archiv

  Populární „hláškárna“, tentokrát zaměřená na nejmenší. Odzbrojující výroky dětí si získaly tisíce fanoušků již během prvního měsíce svého působení na síti. Správci vybírají hlášky z Twitteru, dalších sociálních sítí či z příspěvků fanoušků a z těch nejlepších vytvářejí memy.

  Facebook Twitter

 • Život podle Lucie


  Svět podle Lucie je nejúspěšnějším českým blogem loňského roku
  Autor: Archiv
  On-line „deníček“ bloggerky roku 2013 Lucie Van Koten je oddechové čtení pro každou příležitost. Na jejich FB stránkách najdete odkazy na čerstvé příspěvky blogu a další krátké postřehy ze života, který bere s fascinujícím nadhledem. 

  Facebook Blog

 • Czech Chicks  Czech Chics nabízejí stylový pohled do života pražské smetánky
  Autor: Archiv
  České duo módních bloggerek Hanky (blondýna) a Veroniky (brunetka) představuje dva osobité přístupy k módě. Nahlédněte s nimi do stylového světa pražské smetánky.

  Facebook Blog

 • Aunty Acid (Anglicky)

  Kyselá tetička má na Facebooku přes 4,5 milionu fanouškků
  Autor: Archiv
  Postavička Aunty Acid baví Facebook a další sociální sítě již několik let. Pochází z grafického studia Geda Backlanda a má opravdu osobité názory na život.

  Facebook

 • Bev Ridge and Friends (Anglicky)

  Hločičí moudra v Angličtině
  Autor: Archiv
  Imaginární postava party girl Bev Ridge pochází ze stejné dílny jako Aunty Acid, ale komentuje svět z perspektivy retro paničky, kterou zajímají jen nové boty, party a koktejly. Její hlášky mají říz a většině porozumíte i s méně pokročilou angličtinou.

  Facebook 

 • The Sartorialist (Anglicky)

  Nejslavnější módní bloger světa
  Autor: Archiv
  Asi nejvlivnější módní bloger světa Scott Schuman fotografuje módu ulice stejně jako přehlídky haute couture. Fotografie bývalého nákupčího luxusního obchodního domu si získaly popularitu po celém světě a budou vám módní inspirací lépe než kdejaký módní časopis.

   Facebook

   

   

   

   

   

   

   

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...