Neuvěřitelné fotky: Sexy dívky v šatech z mléka vám doslova vyrazí dech | Pro ženy | Blesk.cz

Neuvěřitelné fotky: Sexy dívky v šatech z mléka vám doslova vyrazí dech

22. října 2013 | 12:30

Ač to může znít neuvěřitelně, nejde o počítačový trik ani práci šikovných grafiků. Tyhle dívky totiž skutečně oblékly šaty z mléka. Neskutečné záběry jsou dílem fotografa Jaroslava Wieczorkiewicze, který se na práci s kapalinou specializuje. A sklízí zasloužené úspěchy.

Milky Pin-up je série fotografií ve stylu "glamour girls" z 50. let - oblečených jen do mléka.

Neuvěřitelné obrázky nejsou vytvořeny pomocí nějakých triků a počítačových metafor. Každá dívka byla i ve skutečnosti polita litry a litry čerstvého mléka.

"Pracujeme s konkrétním světlem a docela normálním fotoaparátem. Nehledejte v tom žádnou magii,," vysvětluje Jaroslav.

Každá fotografie je vytvořena z přibližně dvou set snímků. Mléko se postupně lije přes různé části těla modelky a ve vhodný okamžik je zachyceno objektivem fotoaparátu.

Jednotlivé snímky jsou pak pomocí Photoshopu sloučeny do jednoho obrazu, který pak vytváří iluzi, že dívka má na sobě šaty z mléka.

"Opravdu na sebe jen vložíme jednotlivé vrstvy. Nic neměníme, ani neupravujeme. Je to únavná práce, ale stojí za to," prozradil Jaroslav britskému webu Mail Online. Fotograf Jaroslav Wieczorkiewiz původně pochází z Polska, nyní však žije v Londýně, kde založil AurumLight Studio, které se specializuje na konceptuální fotografie, především pro kalendáře a reklamu.

Používání neobvyklých efektů při tvorbě fotografií ho proslavilo po celém světe. Teď proto často cestuje a pořádá semináře, na nichž fotografy seznámuje s technikami, které k tvorbě svých úžasných fotografií používá.

Další úžasné fotky si můžete prohlédnout v galerii.