Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Nechcete běhat po obchodech? Nová mobilní aplikace usnadní nákup i prodej na oblíbeném Mimibazaru!

28. září 2018 | 06:00

S podzimními školními a školkovými povinnostmi našich dětí přichází i spousta starostí pro nás jako rodiče. Času je čím dál méně a rozhodně ho nechceme trávit běháním po městě a sháněním nových tepláků na tělocvik, gumáčků do bláta, batohů na sešity a jiných potřebných věcí. Věděla jste, že všechno to a mnohem více můžete sehnat na Mimibazaru a že nákup i prodej vám nyní usnadní nová mobilní aplikace, kterou si snadno si stáhnete ZDE?

Vaše děti rychle rostou a vám se doma určitě také vrší věci, z nichž vyrostly, což může být zrovna tak oblečení jako knížky nebo hračky. Vyhodit všechno je rozhodně škoda a zachovalé kousky se určitě vyplatí prodat. Stejně tak je potřeba nakoupit věci nové, ale jak to udělat, abyste nezruinovala rodinný finanční rozpočet? Nyní však můžete ušetřit čas i peníze, stačí vědět, jak na to.

A všechno vyřešíte pomocí teletonu, internetu a hlavně díky aplikaci Mimibazar. Snadno si ji stáhnete ZDE v obchodě Google Play a okamžitě ji můžete začít používat.

Na Mimibazaru pořídíte i oblečení či obuv pro dospělé, kola, koloběžky či třeba nábytek, a to nejen ten do dětského pokoje. Výhodou je obrovský výběr ve všech cenových relacích, možnost vybrat si přesně to, co potřebujete a také bezpečnost celého procesu. 

Jednoduše a rychle si vytvoříte účet se svým e-mailem, facebookovým nebo google účtem a můžete začít prodávat, nakupovat, poptávat nebo třeba vyměňovat v jakékoliv lokalitě. Inzerát založíte během chvíle přímo v aplikaci. Nabídka použitého zboží je zcela zdarma. Pokud chcete, aby byla vaše nabídka více vidět, můžete si zaplatit členství na Mimibazaru, ale není to podmínkou.

Vychytávky Ládi Hrušky: Organizér na psací stůl

Přehledné vyhledávání, snadná domluva

Výhodou je přehledné vyhledávání v inzerátech. Díky podrobnému filtrování hledáte vždy pouze ve zboží, které vás aktuálně zajímá a které si můžete jednoduše a rychle předat. O nabídkách se můžete s prodejci a nakupujícími domlouvat jednoduše přímo v aplikaci v centru zpráv. Díky notifikacím vám neunikne žádná nepřečtená zpráva. Vyjednávání se tak celkově urychlí.

Aplikaci najdete v obchodě Google Play ZDE, můžete si ji rovnou stáhnout a používat. Napište nám, jak se vám líbí, na maminka@cncenter.cz


Ester Janečková: Odchod dětí bolí jako porod

Autor: red
Diskuse ke článku
.
Související články