Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Milenku (†19) podřízl, s její kamarádkou má syna!

17. dubna 2017 | 20:34

Láskyplné pohledy rozhodně nepanovaly v síni soudu v Kroměříži. Družka (24) Lukáše Kopeckého (25), který byl odsouzen za brutální vraždu milenky (†19) na 25 let, podala návrh, aby byly pozastaveny jeho rodičovské povinnosti k jejich synovi (5).

Lukáš Kopecký žil s družkou, ale tajně udržoval poměr s její kamarádkou. Když chtěla v roce 2011 vyjít s láskou na veřejnost, podřízl ji. V tu dobu s ním byla ale družka těhotná. Ze vztahu se narodil syn (5).

Toho soud svěřil do péče matky. Protože odsouzený ve vězení nepracuje, nemusí zatím platit výživné. Družka dále požadovala, aby byla zastavena jeho rodičovská odpovědnost. „Z praktických důvodů, abych s ním nemusela vše ohledně syna stále konzultovat,“ vysvětlila.

„Nesouhlasím. Nikdy se ho nevzdám a vždy si k němu najdu cestu. Mám snížené právo, ale nejsem mrtvý. Když je syn u mé matky, tak si s ním telefonuji. Naposledy jsem ho viděl v roce 2014,“ řekl táta-vrah a soud návrh matky zamítl. „Nebylo prokázáno, že by zásah otce byl dosud činěn v neprospěch syna,“ uvedla soudkyně Ivana Koutná.

Co na to matka chlapce? Jen pokrčila rameny: „Udělala jsem v minulosti chybu. Jsem ráda za život, jaký mám teď.“

Autor: red
Diskuse ke článku
.
Související články
Video se připravuje ...