Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 19°C

Omládla jsem během obědové pauzy! Je to k neuvěření.

23. září 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Hanka je aktivní padesátnice, která pravidelně cvičí jógu a vyznává zdravý životní styl, přesto jednoho dne pocítila, že její vnější vzhled nedosahuje stejné svěží úrovně, jako její duše. Mohla by se s tím prostě smířit, ale ona se rozhodla omládnout. Nejlépe na počkání.

 „Když jsem se na sebe ráno dívala do zrcadla, říkala jsem si, že už to prostě není ono. Vadily mi vrásky na tvářích, nad horním rtem, povislá kůže na spodní čelisti,“ svěřuje se Hanka, která se rozhodla jednat a vyrazila na Kliniku YES VISAGE, známou i pro své zkušené dermatology, jež dokážou každému připravit řešení na míru.

Autor: Klinika Yes Visage

Na konzultaci Hanka dorazila na doporučení své sestry, která pro ni byla tou nejdůvěryhodnější reklamou, a od níž vyzvěděla, na co se může těšit. „Sestře ubylo vrásek a byla taková rozsvícená,“ říká paní Hanka, která dnes sama září spokojeností a je znát, že je s výsledkem nad míru spokojená. 

Více o tom, jak řešit vrásky najdete na: www.yesvisage.cz/vrasky

Autor: Klinika Yes Visage

„U paní Hanky bylo třeba stavět od základů, doplnit objem do horní části obličeje, zlepšit kvalitu pleti, aby nebyla se spoustou vrásek, ale zůstala zachovaná mimika,“ vysvětlila MUDr. Gabryšová z Kliniky YES VISAGE, co vše během ošetření bylo třeba na pleti paní Hanky vylepšit. „Aplikace kyseliny hyaluronové je rychlá, bez skalpelu, změna je vidět hned a stihnete ji třeba během obědové pauzy, stejně jako revoluční ošetření laserem Fotona 4D, které pleť vypne, vyhladí, zbaví ji vrásek i pigmentových skvrn,“ doplňuje Gabryšová.

Více o tom, jak do tváře doplnit objem najdete na: www.yesvisage.cz/vyplne

Autor: Klinika Yes Visage

S většinou problematičtějších míst ve tváři – od jemných až po hluboké vrásky, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí, na čele, ale i s nosoretními rýhami, si umí poradit profesionální aplikace kvalitních výplní na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové, případně zkušená aplikace botulotoxinu. Výplně „vyzmizíkují“ i kruhy pod očima a zvýrazní málo definované rty.

Více o výplních a botoxu najdete na: www.yesvisage.cz/vrasky

Autor: Klinika Yes Visage

Proměna paní Hanky se velmi povedla, a tak se o radost z ní podělila s další spokojenou klientkou Kliniky YES VISAGE, Kamilou Nývltovou, i se všemi kamarádkami, kterým podobný „refresh“ velmi doporučuje. „Každé ráno se cítím, jako bych byla dobře vyspalá, je to nesmírně příjemný pocit. Po zákroku jsem vůbec nebyla vyřazená z běžného provozu, fungovala jsem, tak jak jsem zvyklá. Dokonce jsem už za týden mohla vyrazit na jógový víkend,“ uzavírá s úsměvem Hanka.

Autor: Klinika Yes Visage

Pokud i vy smutně vzdycháte nad starými fotkami, kde se na vaší tváři ještě nestihl zapsat čas, trápí vás první vrásky, váčky pod očima či celkový pokles pokožky? Specialisté z Kliniky YES VISAGE s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě mají řešení pro každého. Jakýkoliv ze zákroků kliniky můžete mít i vy. A to zcela zdarma v soutěži. Více informací na webu kliniky na http://www.yesvisage.cz

Video:

Podívejte se na videu, jaké dermatologické zákroky můžete stejně jako paní Hanka stihnout třeba i během obědové pauzy:

 

Video se připravuje ...