Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Poznáte nenalíčenou zpěvačku? Jindy se topí v tunách make-upu

24. července 2013 | 13:35

Extravagance ji přestala bavit. Slavná zpěvačka dala na internet fotku, kde je absolutně bez make-upu a její fanoušci šílí. Nevěří svým vlastním očím. Kdo to je? Nestalo se jí něco?

Málokdo by v nenápadné, nenalíčené, nezdravě bílé tváři hledal právě Lady Gagu. Všichni ji totiž znají s výrazným make-upem, kterým je pověstná. Navíc se jí i na hlavě neustále střídají jiné kreace, střihy i barvy, ve kterých si zrovna libuje.

Maso, bradavky i rozkrok

Několikrát šokovala nejen své fanoušky, ale i širokou veřejnost. Legendární se stalo její vystoupení v kostýmu ze syrového hovězího masa.

Nebojí se na veřejnosti ukazovat bradavky a občas si vezme krátký, nebo tak vykrojený model, že ukáže i ty nejintimnější partie. A nikdy si z toho nic nedělá.

Šílená Gaga

Vidět jste ji mohli v kostýmu sprosté jeptišky, v obřích neoprenových šatech, ve kterých se jen tak tak vměstnala do auta, nebo v modelech, o kterých jste si mohli myslet, že je mohl ušít leda tak úplně opilý návrhář.

Stárne?

Jenže Gaga obrátila. Na veřejnosti se čím dál tím víc začíná objevovat jako pravá dáma. Jsou tedy její podivné kreace hodné mimozemské bytosti, minulostí? Nebo jde jen o nějaký chvilkový zkrat?

V momentě kdy poslala na internet fotku s tmavými vlasy, vystouplými lícními kostmi a nevýrazným obočím, všechny zaskočila. Co se stalo s extravagantní Lady Gagou? Jde do sebe? Stárne? A nebo se prostě uklidnila? To ukáže až čas.

Autor: ema