Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Finále StarDance 2023: Kdo si nenechal ujít slavnostní večer? A Richard Krajčo ve svetru!

16. prosince 2023 | 21:22

Dlouho očekávané finále StarDance 2023 je tu! Už se dozvíme, kdo se stane letošní královnou, či králem tanečního parketu. O vítězství bojují Eva Adamczyková, Darija Pavlovičová a Vavřinec Hradilek. Kdo si nenechá tento slavnostní večer také ujít?

Každou sobotu trhá StarDance rekord ve sledovanosti. Češi tuto taneční soutěž milují. A dnes se koná její velké finále. O vítězství bojují kajakář Vavřinec Hradilek, snowboardistka Eva Adamczyková a herečka Darija Pavlovičová.

VIDEO: Pavlovičová a Vodička před finále StarDance: Proč padla facka?

Video se připravuje ...
Pavlovičová a Vodička před finále StarDance: Proč padla facka? • VIDEO: Kateřina Štíchová, Lukáš Červený

Podle bookmakerů i sázkařů skončí Hradilek – s kurzem 18:1 – jako třetí a letošní vítězkou bude jedna z žen. „Jasnou favoritkou je Eva Adamczyková, která si připsala nejvíc desítek, po celou dobu soutěže podává skvělý výkon. Nahrávají jí i fyzická zdatnost a obří popularita u diváků. Se svými sportovními úspěchy a bezprostředním vystupováním se snadno stala miláčkem národa. Není divu, že více než dvě třetiny sázek jde právě na její výhru. Kurz na její vítězství má aktuálně hodnotu 1,43,“ říká mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Jak to ale doopravdy dopadne, záleží především na divácích, kteří posílají svým oblíbencům hlasy. V publiku usedli dnes nejen rodinní příslušníci soutěžících, ale i účastníci nejen této řady, ale i těch minulých. Nejvýrazněji na sebe jistě upozornil Richard Krajčo, který přišel na galavečer v pruhovaném svetru s rozhalenkou.

Kdo všechno si nenechal finále StarDance ujít? Podívejte se do naší fotogalerie!

Autor: Martina Miláčková