Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Tohle Český slavík ještě nezažil. Nečekaní hosté a bradavky v hlavní roli!

 • Český Slavík 2022 - Karel Roden předával cenu Lucii Bílé.
  13. listopadu 2022 | 00:02

  Letošní jubilejní 60. ročník Českého slavíka přinesl mnohá překvapení. A nejen co se týká oceněných umělců, ale především hostů. Tento rok si anketa popularity českých zpěvaček, zpěváků a skupin může připsat mnohá poprvé!

  Tušili jsme, že když se jedná o kulaté výročí, přijde něco nového. Ale že to bude až takhle zajímavé, to jistě nikdo nečekal!

 • Karel Roden předával cenu

  Český Slavík 2022 - Karel Roden předával cenu Lucii Bílé.
  Autor: Blesk:Martin HyklCzech News Center

  Jen těžko byste v českém showbyznysu hledali uzavřenější osobnost než Karla Rodena. Herec, který získal mnoho ocenění, je znám tím, že téměř nedává rozhovory, nerad se ukazuje ve společnosti, kde jsou přítomna média, a celkově si extrémně střeží soukromí. Proto bylo velkým překvapením, když přišel předat cenu Zlatého slavíka v kategorii Zpěvačka roku.

 • Kapela Lucie poprvé vystoupila

  Český slavík 2022 - kapela Lucie poprvé vystoupila na Slavících.
  Autor: Blesk:Martin HyklCzech News Center

  Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Kapela Lucie nikdy živě na vyhlášení této ankety populární hudby nevystupovala. Až do dneška. Na jubilejním 60. ročníku zahráli, zazpívali a diváci byli nadšení!

  VIDEO: Aleš Háma a Ondřej Sokol: Máme moderátorskou polyamorii...

  Video se připravuje ...
  Aleš Háma a Ondřej Sokol: Máme moderátorskou polyamorii • VIDEO: David Turek, Elmer Carvalho

 • Karlos Vémola mezi hosty

  Český slavík 2022 - Lela a Karlos Vémolovi u baru.
  Autor: Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát

  Mezi hosty se objevil i pár, který bychom na vyhlášení ankety populární hudby nečekali – Karlos Terminátor Vémola a jeho žena Lela Ceterová. Musíme ocenit, že narážku, kterou řekli moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol, že Karlos vydržel být věrný po celý svatební obřad, který měli novomanželé letos v létě, zvládl s elegancí.

 • Jiřina Bohdalová hvězdou večera

  Český slavík 2022 - Jiřina Bohdalová
  Autor: Blesk:Martin HyklCzech News Center

  Legenda mezi herečkami, to je Jiřina Bohdalová. Ve svých 91 letech srší energií, humorem i vtipem. A právě ona měla tu čest vyhlásit Zlatého slavíka v kategorii Zpěvák roku. Aplaus, který se rozezněl při jejím příchodu na pódium, jen všechny utvrdil v tom, jak významná osobnost naší umělecké scény to je.

 • Richard Krajčo ukázal bradavky

  Český slavík 2022 - Richard Krajčo s manželkou Karin Babinskou.
  Autor: Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát

  Když se jedná o tak významnou společenskou akci, jako je Český slavík, nikdo nechce podcenit výběr outfitu. Dámy se připravují i několik týdnů dopředu, pánové si mnohdy nechávají ušít obleky na míru. Můžete to ovšem pojmout i velmi nekonvenčně – jako například Richard Krajčo. Ten zvolil průhledný top a jen málokdo se mu dokázal dívat do očí. 

Autor: Martina Miláčková
Diskuse ke článku
.