Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Celebrity před a po: Čí přifouklé rty jsou už za hranicí vkusu?

4. června 2020 | 06:00

Není tajemstvím, že ani celebrity nejsou dokonalé a za jejich vzhledem leckdy stojí šikovné ruce plastických chirurgů a dermatologů, výrazné líčení, ale také zkrášlující mobilní aplikace. Moderní technologie mají zvednout ženám sebevědomí a pomoct skrýt případné nedostatky. Jak tomu ale někdy bývá, i dobrý úmysl se může poněkud zvrhnout. Která ze slavných dam si zákrokem polepšila a u které to nebyl nejlepší nápad?

Držte krok s Kardashians, zní překlad americké reality show Keeping Up with the Kardashians, vysílané již od roku 2007 na televizním kanálu E! A s tímto kontroverzním rodinným klanem opravdu drží krok mnoho mladých žen. Téměř všechny členky této rodiny prošly chirurgickými úpravami. Výraznou proměnu prodělala především mladá milionářka Kylie Jenner. Je pověstná výplněmi rtů, které zpočátku nechtěla fanouškům přiznat. Oháněla se, jakožto úspěšná podnikatelka v kosmetice, funkční tužkou z vlastní kolekce Kylie Cosmetics. Postupem času se přiznala k injekcím přímo v rodinné show. Na chvíli je vynechala  údajně kvůli narozené dcerce, ale za pár týdnů opět najela do starých kolejí. Ve zvětšení rtů se našla i její, o rok starší sestra Kendall, která boduje v modelingu.

Podívejte se do fotogalerie na rty celebrit před a po zákroku!

U Kardashianů to ale samozřejmě nekončí, nýbrž začíná. Nepříliš vhodným řešením to bylo i například u skandalistky Lindsay Lohan, kdy se z roztomilé pihaté zrzky stala plastiková lady. I diva Christina Aguilera už bohužel ztratila přirozenou krásu a nepomáhá tomu ani neustálé hubnutí a nabírání kil.

Nepřehlédnutelné zvětšení rtů nevidíme pouze u zahraničních slavných krásek, ale i u těch českých a slovenských. Mezi ně patří Simona Krainová nebo Jasmina Alagič, která se pod tlakem komentářů na sociálních sítích přiznala, že její rty jsou vylepšené kyselinou hyaluronovou. Slovenské sousedky nezůstávají pozadu. Svým umělým vzhledem se prezentuje nejen playmate Zuzana Plačková, ale především modelka Silvia Kucherenko, která si v úpravách doslova libuje. Čeho je moc, toho je příliš…

Některým slavným kráskám ale změna podtrhla jejich krásu a zákrok působí přirozeným, příjemným dojmem. Tím se mohou pyšnit Nicole Kidman, Megan Fox či Blake Lively.

Autor: Žaneta Podlahová