Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Nejhorší outfity uplynulého týdne: VIP z věznice a bradavky v ulicích

 • 8. srpna 2017 | 06:00

  Často obdivujeme styl celebrit, a to jak na ulici, tak na slavnostních událostech. Ne vždy se jim však povede upoutat pozornost ve správném slova smyslu. I celebrity mohou šlápnout vedle s výběrem oblečení. Některým se to stane zřídka a jiné se objevují v úděsných outfitech každý den. Která žena se minulý týden oblékla nejhůře?

 • Kendall Jenner (21)

  Kendall je známá díky úžasným outfitům, tentokrát jsme si ji ale málem spletli s trestancem. Takto podivně oblečená přijela na letiště, kde se snažila skrýt před fotografy. Kvůli jejímu outfitu to ale moc možné nebylo, protože zářivá oranžová byla vidět i z řídicí věže.

  Kendall Jenner
  Autor: profimedia.cz

 • Bella Thorne (19)

  Devatenáctiletá herečka a zpěvačka si při svém mladičkém věku může ještě dovolit ledajaké výstřelky a módní úlety. Ale co si budeme povídat, čeho je moc, toho je příliš. Takto se objevila na párty v Beverly Hills. Prazvláštní kombinace krajkové podprsenky, sportovní bundy a červených síťovaných punčocháčů v nás vzbuzuje ledajaké pocity, ale obdiv to není.

  Bella Thorne
  Autor: profimedia.cz

 • Courtney Stodden (22)

  Americká hvězda známá díky různým reality show Courtney Stodden se promenádovala v Londýně v oblečení, které by si měla nechat spíše na doma. Její obrovský dekolt se pohupoval v topu, který jako by sama ustřihla. K němu zvolila blýskavé tepláky a boty na vysoké platformě. Toto se opravdu nedá považovat za módu ani za styl.

  Courtney Stodden
  Autor: profimedia.cz

 • Frenchy Morgan (41)

  Frenchy učinkovala v mnoha televizních pořadech, zejména v reality show. Objevila se například v britském pořadu Big Brother. Tato žena by měla vyhrát cenu za nejhorší outfity, jelikož jsou u ní na denním pořádku. Bez růžové barvy nedá ani ránu a vždy se snaží, aby byla co největší část jejího těla odhalená. Takto směle oblečená se snažila natankovat své – jak jinak než růžové – autíčko.
  Frenchy Morgan
  Autor: profimedia.cz

 • Alessandra Ambrosio (36)

  Nakonec tu máme modelku Alessandru, jejíž outfity jsou vždy perfektní – ale i takto perfektně oblékaná žena může někdy šlápnout vedle. V tomto oblečení byla zachycena na cestě do hotelu, kde se konala párty. Vše bychom jí odpustily, kdyby ze svého outfitu alespoň něco ubrala, jako třeba vyzývavý dekolt, který byl k těmto kalhotám už trochu moc.

  Alessandra Ambrosio
  Autor: profimedia.cz

 • Anketa

  Která slavná žena tentokrát šlápla vedle?
  Autor: profimedia.cz

  Anketa
  Který outfit je podle vás nejhorší?
  Kendall Jenner
  16 %
  Bella Thorne
  30 %
  Courtney Stodden
  7 %
  Frenchy Morgan
  40 %
  Alessandra Ambrosio
  7 %
  Hlasovalo: 83 čtenářů
  Děkujeme za Váš hlas!

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.