Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Jak se slušně rozvést? Které celebrity to zvládly s grácií?

 • 28. prosince 2016 | 06:00

  Takzvaná Brangelina (Angelina Jolie a Brad Pitt) se rozpadla a začalo očerňování, zatím jen z její strany. Nařkla ho, že je špatný otec a moc pije, což Brada strašně naštvalo, je to prý lež. Přitom i rozvod může proběhnout slušně!

 • Gwyneth Paltrow (44) a Chris Martin (39)

  Rodiče dvou dětí žili skoro dva roky odděleně, než se definitivně rozvedli. Přesto spolu komunikují velmi pěkně. Dokonce i po rozchodu dál jezdili na společnou dovolenou. Hlavně prý proto, aby si je užili jejich potomci.

  Gwyneth Paltrow a Chris Martin
  Autor: Profimedia.cz

 • Johnny Depp (53) a Vanessa Paradis (43)

  Rozešli se po čtrnácti letech. Mají spolu dvě děti, a právě s ohledem na ně se snažili o co nejmenší medializaci rozpadu svého manželství. Když měl Johnny problémy se svou další partnerkou, která ho veřejně obvinila z domácího násilí, Vanessa se za něj ihned postavila s tím, že v životě nepotkala laskavějšího člověka.

  Johnny Depp a Vanessa Paradis
  Autor: Shutterstock.com

 • Jennifer Garner (44) a Ben Affleck (44)

  Pár, který vypadal velmi idylicky a má spolu tři děti, se rozešel, aniž by do detailů specifikoval důvody. Spekulovalo se sice o Benově úletu s atraktivní chůvou, ale on sám to velmi pobouřeně odmítl. Každopádně spolu komunikují v klidu a pohodě, aby netrpěly děti.

  Oscarový Ben Affleck s manželkou Jennifer Garner
  Autor: ČTK

 • Matěj Ruppert (38) a Karolína Chytilová (38)

  Matěj se ženil po krátké známosti a po krátkém manželství se také rozváděl. O uzavření sňatku řekl jen, že to bylo trochu ukvapené. Žádné rozvodové drama se nekonalo. Možná i kvůli tomu, že pár spolu byl opravdu krátce a zůstal bezdětný.

  Matěj Ruppert s manželkou Karolínou
  Autor: Pavel Machan

 • Iva Frühlingová (34) a Richard Krajčo (39)

  Rok spolu chodili, než se vzali, a manželství trvalo jen půl roku. Rozvod nekomentoval ve zlém ani Richard, ani Iva.

  2031037:gallery:true:true

 • Saša Rašilov (44) a Vanda Hybnerová (48)

  Rozchod tohoto manželského páru byl pro mnohé velkým překvapením. Žili spolu dvacet let a působili velmi spokojeně. Důvodem byla asi nevěra, ale ani jeden z manželů praní špinavého prádla na veřejnosti nepřipustil.

   

  Josefínka už bydlí jinde, Toničku to teprve čeká.
  Autor: archiv blesku

Autor: red, Hana Vítková
Diskuse ke článku
.