Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Celebrity na síti: Monika Absolonová s Karlem Gottem a nahá Linda Vojtová

 • description
  description
  description
  description
  19. listopadu 2016 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

 • Marta Jandová

  Marta Jandová (42) se pochlubila svým novým růžovým kabátem, přestože je jinak vyznavačkou černé. Další den to potvrdila, když vyrazila cvičit: jak jinak než celá v černém!

   

 • Monika Absolonová

  Monika Absolonová (40) je zpět v hudebním světě a rovnou vydala nové vánoční CD s názvem Až do nebes. Minulý týden její album křtilo několik slavných osobností a najdete na něm i duet s Karlem Gottem (77).

   

  Fotka ze dne, kdy Monika s Karlem duet natáčela.

  Hlavní muži ze Sexu ve městě: Jak zestárli?

 • Linda Vojtová

  Linda Vojtová (31) potěšila své followery na Instagramu odvážnou fotkou. "Pondělí... Kéž bych mohla zůstat v posteli ještě jeden den," napsala k fotce.

   

 • Lucie Bílá

  Minulý týden Lucie Bílá (50) musela zrušit dva velké koncerty v O2 aréně kvůli zánětu průdušek, když na čas přišla o hlas. Oddech si nedopřála skoro ani celý týden, ve středu večer už zase stála na prknech divadla v Karlíně v představení Carmen.

   

  "Před pár dny jsem spadla z koně, ale dnes se do sedla vracím. Těším se večer na Carmen! Vaše Lucie."

 • Eva Herzigová

  Co je naprosto vším pro Evu Herzigovou (43)? Její rodina. "Toto je všechno, co potřebuju, a jsem za to velice vděčná," napsala k fotce.

   

 • Tereza Maxová

  Tereza Maxová (45) se provdala za dlouholetého partnera Buraka Oymena začátkem října. Vychovávají spolu tři děti, přičemž nejstaršího syna má Tereza z předcházejícího vztahu. Modelka zveřejnila na Instagramu několik fotek ze svatby u moře. A tato na obálce nejnovější Elle je další z nich.

   

   

  Tereza Maxová: Nejvíc miluju sednout si k televizi a dát si kafe a bublaninu • VIDEO: Adam Balažovič

 • Rihanna

  Inspirace na nové boty? Rihanna (28) navrhla podzimní kolekci pro značku Manolo Blahnik. Jak se vám líbí chlupaté kozačky s podpatky vysokými až do nebes? Do zimních plískanic perfektní, nemyslíte?

   

 • Petra Kvitová

  Petra Kvitová (26) se stala ambasadorkou pro ALO Diamonds a ve středu proběhla akce, kde byla takto oficiálně představena veřejnosti. Rozdávala podpisy svým fanouškům a prozradila, jak se těší na Vánoce. „Vánoce mám ráda už od dětství, protože je to jediný svátek v roce, ve kterém tráví členové rodiny čas spolu. Letos se je chystám strávit s rodiči ve Fulneku. Těším se i na všechna tradiční jídla: na kapra, salát i cukroví. Ale budu jen ochutnávat, nesmím to přehánět,“ říká Petra.

   

  Na fotce je Petra Kvitová s majitelem ALO Diamonds Alojzem Ryšavým a jeho dcerou Eliškou.
  Na fotce je Petra Kvitová s majitelem ALO Diamonds Alojzem Ryšavým a jeho dcerou Eliškou.

Autor: luh
Diskuse ke článku
.