David Beckham neodolal a vyfotil Victorii s malou Harper v bikinách | Pro ženy | Blesk.cz

David Beckham neodolal a vyfotil Victorii s malou Harper v bikinách

6. ledna 2016 | 13:36

O nejkrásnější start tohoto týdne se postaral na svém instagramovém účtu David Beckham. Ten si totiž nemohl pomoct a zachytil svou krásnou ženu Victorii s dcerkou Harper v bikinách při západu slunce.

Od té doby, co se David Beckham připojil k sociální síti Instagram, na ni vložil už spoustu něžných fotek zachycujících Victorii a jejich děti. Sice se už nějakou dobu spekuluje, jestli tenhle britský pár snů je už jen dobře promyšlený marketingový tah, nebo je jejich láska i po letech stále tak žhavá a silná, ale zamilované fotky dvojice mluví samy za sebe.

David si vzal Victorii v roce 1999 a po čtyřech dětech a bezpočtu změněných účesů stále tokají jako před lety. Není divu, oba dva rozhodně nezahálejí a na své lásce i sami na sobě pořádně makají. Udělají si čas nejen na láskyplné polibky, ale i na společné cvičení, kterým se udržují ve formě. Oběma přesto zbývá ještě čas na práci. Victoria chrlí jednu kolekci za druhou a David obletěl nedávno celý svět s charitativními fotbalovými zápasy pro děti.

"Maminka a já… holky při západu slunce," připsal fotbalista pod čerstvou fotku z dovolené na Maledivách a fanoušci mu jsou za tyhle momentky ze soukromí samozřejmě vděční. My se každopádně těšíme na další várku a ve fotogalerii jsme pro vás vybrali několik fotek celé rodiny, jak ji zachytili buď samotný David, nebo jeho přátelé.

Všichni sourozenci Beckhamovi během silvestrovských oslav
Všichni sourozenci Beckhamovi během silvestrovských oslav
Autor: Instagram