Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Týden na síti: Milla Jovovich jako stařenka a nestárnoucí Ornella Muti

 • 21. listopadu 2015 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá profil, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!


 • Milla Jovovich

  Takhle Milla Jovovich dopadla po téměř pětihodinové práci maskérů.
  Autor: Instagram.com

  Jak bude Milla Jovovich (39) vypadat o pár desítek let později? Přesně takhle! Maskéři se na ní takto vyřádili kvůli natáčení šestého dílu Resident Evil, kde hraje Milla hlavní roli.

 • Jennifer Lawrence

  Jennifer Lawrence na premiéře posledního dílu Hunger Games.
  Autor: Instagram.com

  Po roce jsme se konečně dočkali závěrečného dílu Hunger Games. V Los Angeles měl tento megahit premiéru 16. listopadu a hlavní hvězda Jennifer Lawrence (25), alias Katniss Everdeen, si na přípravě na slavnostní událost dala záležet! 

 • Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan po ránu.
  Autor: Instagram.com

  Lindsay Lohan (29) se po jejích životních karambolech začíná snad opět vést lépe. Dokonce natáčí nový film a očividně je z toho nadšená: "Hezké ráno! Připravena na natáčecí den číslo 3!" 

 • Kelly Osbourne

  Kelly Osbourne dře v posilovně
  Autor: Instagram.com

  Perfektní vystylované fotky na sociálních sítích čím dál tím častěji střídají ty nepřikrášlené. Jako například tato od Kelly Osbourne (31), která poctivě dře na postavě v posilovně!

 • Lady Gaga

  Lady Gaga se svým snoubencem.
  Autor: Instagram.com

  Bez make-upu, kostýmů, paruk – tak, jak ji neznáme! Lady Gaga (29) na selfie se svým snoubencem Taylorem Kinneym, který ji o ruku požádal tento únor.

 • Beyoncé

   

  Beyoncé se svou dcerou Blue Ivy
  Autor: Instagram.com

  Beyoncé (34) se ráda chlubí fotkami ze svého soukromí a nevynechává ani dcerku Blue Ivy. Tentokrát si společně užily taneček na párty.

 • Ornella Muti

  Ornella Muti má v šedesáti skvělou postavu.
  Autor: Facebook.com

  Ornella Muti (60) se vzpírá zákonům stárnutí. Italská herečka si svůj sexy vzhled udržuje i v šedesáti letech a může se pyšnit ukázkovou postavou. Jak ta to jen dělá?

  Ornella Muti má v šedesáti skvělou postavu.
  Autor: Facebook.com

Autor: luh
Diskuse ke článku
.