Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Týden na síti: Kde má nový byt Lucie Bílá a kam si vyšla nenalíčená Iva Kubelková?

 • 26. září 2015 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

 • Simona Krainová

  Simona Krainová na dovolené s rodinou
  Autor: instagram.com/simonakrainova

  Modelka Simona Krainová (42) si s rodinou užívá další dovolenou u moře, ale slunce se jim kamsi schovalo. Špatné počasí si proto vynahrazují jinak! Na fotce je Simona se svým tchánem Karlem Vágnerem.

 • Andrea Verešová

  Andrea Verešová
  Autor: Facebook.com

  Okouzlující jako vždy! Andrea Verešová se objevila na prezentaci nových modelů německých vozů v Karlíně v odvážném celobílém outfitu. Pod bílé sako si nevzala podprsenku a je nad míru jasné, že všem pánům se v místnosti musel tajit dech!

 • Monika Absolonová

  Mazlíček Moniky Absolonové se jmenuje Jonáš.
  Autor: Facebook.com

  Monika Absolonová se pochlubila na Facebooku fotkami svého psa Jonáše, když mu byly tři měsíce a nyní, když je už o tři roky starší. "Ve skutečnosti je roztomilejší," komentovala foto.

 • Lucie Bílá

  Lucie Bílá ve svém novém bytě na Slovensku
  Autor: Facebook.com

  Lucie je od poloviny září jednou nohou v Česku a druhou u našich slovenských sousedů. V Bratislavě si totiž pořídila byt. "Vždy jsem a budu Českoslovenka," napsala k fotce.

 • Iva Kubelková

  Iva Kubelková s partnerem na houbách
  Autor: Facebook.com

  Houby už konečně začaly růst, a tak se pro ně vydala do lesa i modelka a moderátorka Iva Kubelková se svým přítelem Georgem Jiráskem. "Tak jsem na procházce lesem potkala Lorda Voldemorta. Musela jsem se s ním vyfotit!"

Autor: luh
Diskuse ke článku
.