Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Slavné ženy závislé na nakupování: Victoria Beckham utratila 300 milionů za rok!

 • Victoria Beckham údajně během prvního roku manželství utratila 16 milionů dolarů.
  6. října 2014 | 06:00

  Osm procent lidí z celkové světové populace prý trpí závislostí na nakupování. Mezi nimi jsou samozřejmě i celebrity, které rozhodně nemají hluboko do kapsy. Slavné herečky, zpěvačky a modelky jsou schopny v rekordním čase utratit neuvěřitelné částky peněz. Mezi nejslavnější "shopaholičky" patří hvězdy jako Cameron Diaz, Celine Dion nebo třeba Jennifer Lopez.

 • Vicotria Beckham

   

  To, že Victoria Beckham miluje módu, není žádná novinka. Překvapením spíše je, že během prvního roku manželství s Davidem Beckhamem utratila neuvěřitelných 16 milionů dolarů za oblečení, boty a kabelky.

  Victoria Beckham
 • Britney Spears

   

  Zpěvačka Britney Spears přiznala, že ji nakupování oblečení pomáhá během depresí. Zřejmě si myslí, že nakupování čehokoli je lék na všechno. Když se totiž její rodiče rozvedli, koupila Britney mamince jako bolestné dům za necelých pět milionů dolarů. Jako speciální bonus jí pak ještě pořídila postel za dvacet tisíc dolarů. Zajímavý lék na zlomené srdíčko.

  Britney Spears
 • Paris Hilton

   

  Hotelová dědička Paris Hilton nakupování přímo zbožňuje. Týdně mu věnuje něco kolem třiceti hodin! No, je to asi těžké, když se drží pravidla, že žádné oblečení si na sebe nevezme více, než jednou.

  Mezi kamarády Brooke patří mimojiné Paris Hilton.
 • Sarah Jessica Parker

   

  Herečka SJP přiznává, že je závislá na nakupování bot, stejně jako Carrie, kterou ztvárnila v seriálu Sex ve městě. Za jeden pár utratí v rozmezí 300 až 1000 dolarů, což je zhruba 6 až 21 tisíc korun. Sarah vlastní něco kolem sto párů bot a těch nejstarších se v pravidelných intervalech zbavuje.

  Sarah Jessica Parker
 • Katie Holmes

   

  Bývalá manželka Toma Cruise, Katie Holmes, prý dokázala za oblečení utratit deset milionů během půl roku. Obhajuje se však tím, že nenakupuje oblečení pouze pro sebe, ale i pro svou dceru Suri. Ta si zhruba od čtyř let potrpí na tý nejluxusnější módní značky.

  Katie Holme už dříve uvedla, že se chtěla nechat prostě jenom rozvést.
 • Celine Dion

   

  Zpěvačka Celine Dion má velkou vášeň, nakupování bot. Její botník ukrývá více než tři tisíce párů. Celine navíc prozradila, že se naučila vejít do jakékoli velikosti bot, klidně i o čtyři čísla menší. Tomu se říká láska k botám!

  Celine Dion
 • Lindsay Lohan

   

  Věčná průšvihářka Lindsay Lohan je nejspíš náchylná ke všem druhům závislostí, včetně závislosti na nakupování. Před lety prohlásila, že když ji chytne nakupovací mánie, dokáže utratit i dvacet tisíc dolarů během dvaceti minut.

  Lindsay lítá opět v maléru
 • Jennifer Lopez

   

  Zpěvačka Jennifer Lopez miluje módu jako takovou. K tomu samozřejmě patří i velmi časté a pořádně "mastné" nákupy. Mezi její nejoblíbenější návrháře patří Jimmy Choo, Manolo Blahnik a Christian Laboutin. Když ji nějaký módní kousek nadchne, koupí si klidně i víc kusů akorát v odlišných barvách.

  Jennifer Lopez
 • Gwen Stefani

   

  Zpěvačka Gwen Stefani o sobě tvrdí, že sice miluje módu, ale s nakupováním to rozhodně nepřehání. To se prý změní ve chvíli, kdy se dostane do Londýna. Tam vezme útokem svůj oblíbený butik Vivienne Westwood a je ochotna utratit opravdu nekřesťanské peníze.

  Z káčátek hvězdy
 • Cameron diaz

   

  Herečka Cameron Diaz miluje pocit, který zažívá během nakupování oblečení. Sama ale přiznává, že velmi často utrácí velké částky za módní kousky, které nikdy neoblékne, a které leží netknutě na dně skříně.

  Cameron Diaz

Diskuse ke článku
.