Katy Perry randí se sukničkářem! Přátelé se o ni bojí! | Pro ženy | Blesk.cz

Katy Perry randí se sukničkářem! Přátelé se o ni bojí!

28. dubna 2014 | 12:30

Oblíbená zpěvačka Katy Perry byla spatřena na rande s poměrně neznámým DJ Diplem. Zamilované hrdličky odcházeli v brzkých ranních hodinách z hotelu v New Yorku ruku v ruce. Nad tímto párem však bliká výstražný vykřičník, nový objev Katy je prý pořádný sukničkář a bohém.

Katy Perry má zřejmě smůlu na "padouchy"! Neuplynuly totiž ani dva měsíce od rozchodu s Johnem Mayerem, který bere ženy spíše jako zábavu, a našla si obdobného sukničkáře. Novým objevem krásné zpěvačky se stal DJ a producent Diplo, vlastním jménem Thomas Wesley Pentz.

Přistiženi!

Dvojice společně strávila několik dnů na hudebním festivalu Coachella, to si ovšem všichni mysleli, že se jedná o jednoho z Katiných přátel. O pár dnů později však byli oba spatřeni na společné večeři a později v ranních hodinách ruku v ruce, jak opouští hotelový pokoj v New Yorku.

Zpěvačka Katy Perry.

Hlavně nezávazně

Oba se vyjádřili, že jejich vztah není nikterak vážný, že si spolu spíše užívají zábavu. Blízcí přátelé slavné zpěvačky se ovšem obávají, že se Katy zamiluje a její nový objev ze vztahu vycouvá, stejně jako bývalý přítel John.

To, že se DJ Diplo příliš nehrne do vážného vztahu je zřejmé i z jeho nedávné reakce v médiích "Nejsem schopný být zodpovědný sám za sebe, natož pak za dva lidi najednou a třeba i dítě." Tak to asi nebude ten pravý, že Katy?