Jak paří královská rodina? Kouká na telenovely a popíjí v parku! | Pro ženy | Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Jak paří královská rodina? Kouká na telenovely a popíjí v parku!

26. dubna 2014 | 06:00

Princ William dávající si šlofíka na gauči, nebo dámy z královské rodiny dojemně slzící u telenovely? Fotografka se smyslem pro humor Alison Jackson se opět vyřádila!

Samozřejmě nejde o fotky ze skutečného života královny a princů Velké Británie. Všechny humorné snímky z "běžného života hvězd" jsou dílem fotografky Alison Jackson, která je proslulá focením celebrit v situacích, ke kterým běžně novináře a fotografy rozhodně nezvou.

Alison si všimla, jak je moderní společnost fascinovaná životy slavných a rozhodla se nám přiblížit, co se asi děje za zavřenými dveřmi jejich domovů. Velmi vtipným způsobem nám tak připomíná, že i celebrity jsou normální lidé, kteří přebalují děti, chodí na záchod nebo se koukají na televizi.

Fotky ze zákulisí kráslovské rodiny vás opravdu pobaví.
Namísto opravdových celebrit pak vidíte na snímcích jejich dvojníky, kterých má Alison celý zástup. "Momentálně mám k dispozici 5 žen, které vypadají jako Kate Middleton , jednoho prince Williama a jednu královnu Alžbětu.", říká kreativní fotografka s úsměvem.
Fotky ze zákulisí kráslovské rodiny vás opravdu pobaví.
Vy si tak můžete prohlédnout, jak se asi věnují malému princátku jeho vznešení rodiče, když zrovna nemusí plnit státnické povinnosti, nebo jak si královna Alžběta s rodinou užívají Velikonočních svátků.