Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Slavné i s kily navíc: Tyhle ženy nepotřebují držet dietu

 • Beth Ditto
  25. ledna 2014 | 06:00

  Z televizních obrazovek a módních časopisů na nás stále vykukují extra štíhlé krasavice, pyšnící se pevným tělem a absencí podkožního tuku. Jsou ale ženy, které se nebojí stát si za svými křivkami Věstonické Venuše a jejich konfekční velikost jim rozhodně nezabránila v úspěchu. Milujeme je pro jejich talent, osobitost i kvůli těm kilům navíc, které umějí nosit.

 • Adele (25)


  Na pódiu ve třpytivých šatech značky Burberry.
  Pětadvacetiletá Britka Adele je fenomenálním talentem. V roce 2008 vydala své debutové album „19“ a její hlas jí zajistil první místo v britské hitparádě. Stejně tak slavilo prvenství i druhé album „21“ z roku 2011. Obě desky navíc délkou doby, po kterou se udržely na prvním místě, překonaly i takové interprety jako je Madonna nebo Roling Stones. Úspěch této mladé boubelky byl navíc korunován mnoha cenami Brit Awards nebo Grammy. Co se týká soukromí, i tam je Adele úspěšná. První vztah sice prožila s bisexuálem, ten ji ovšem inspiroval k jejím nejlepším textům, ale druhý vztah už se povedl. S přítelem Simonem Koneckim je od roku 2008, v roce 2012 porodila zdravého syna a žije spokojený rodinný život.

 • Queen Latifah (43)


  Queen Latifah
  Hudebnice, herečka, moderátorka, spisovatelka a prezidentka hudebního vydavatelství nebo manažerka celebrit je jednou z nejúspěšnějších žen, jejímž pravým jménem je Dana Elaine. Owens.Hudební znalci budou znát její album s názvem All Hail the Queen za které byla nominována na cenu Grammy, filmoví fanoušci si ji budou pamatovat z komedie Ženy v balíku, Poslední prázdniny nebo s romantické komedie Na sv. Valentýna.
 • Melissa McCarthy (43)


  Melissa McCarthy
  Komička Melissa McCarthy se do povědomí diváků dostala díky roli kulinářského génia Sooki, v oblíbeném seriálu Gilmorova děvčata. Její komediální talent jste mohli ocenit ve filmu Ženy sobě a loni zdatně konkurovala Sandře Bullock v komedii Drsňačky. Ani tahle boubelka není na ocet, v roce 2005 se provdala za svého hereckého kolegu Bena Falcona a má s ním dvě děti.

 • Octavia Spencer (41)


  Octavia Spencer
  Ani jedenačtyřicetiletá herečka Octavia Spencer  není žádnou uťápnutou chudinkou, která by se trápila kily navíc. Spíše naopak. Vyžívá se nejen v charakterních, ale také komediálních rolích. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, pak se to brzy změní, Octavia se totiž stala novou adeptkou na roli v seriálu To je vražda, napsala, kde se představí jako spisovatelka Jessica Fletcher.

 • Beth Ditto (32)


  Beth Ditto
  Zpěvačka skupiny Gossip je pěkný cvalík a rozhodně si z toho nic nedělá. Je tak osobitá, že si jí všiml i zarytý odpůrce kil navíc, návrhář Karl Lagerfeld a vyslovil se o ní jako o své múze. A dvaatřicetiletá lesbička se opravdu múzou stala a to nejen pro kreativního ředitele módního domu Chanel. Nahá se například nechala nafotit na obálku magazínu Love a stejně tak odvážná je ve svých outfitech. Ty jsou často tak přiléhavé, že v nich neskryje ani jedno ze svých sta kil. Ale proč ne, nechť i Beth je nám svým sebevědomím inspirací.

 • Oprah Winfrey (59)


  Oprah Winfrey
  Moderátorka Oprah Winfrey je prototypem ženy, která se z ničeho vypracovala ke slávě, bohatství a úspěchu. Narodila se v chudinské čtvrti v Mississippi, prožila si znásilnění, těhotenství ve 14 letech a smrt dítěte. Žila v chudobě, ale rozhodla se v ní nezůstat. Během střední školy začala pracovat v rádiu, v televizi hlásila večerní zprávy a postupně se vypracovala nejen na moderátorku vlastní show, ale také na jednu z nejvlivnějších a nejbohatších světových osobností.

 • Gabourey Sidibe (30)


  Gabourey Sidibe
  Třicetiletá Gabourey se vlastně herečkou ani moc stát nechtěla. Hrála sice ve školních představeních, ale rozhodně netoužila po tom stát se filmovou hvězdou. Zlom nastal ve chvíli, kdy se dozvěděla o konkurzu na film Precious. V něm si zahrála psychicky i fyzicky týranou dívku, která je sice lehce zaostalá, ale jde si za svým snem a nakonec dokáže vyváznout z temnoty svého života. Gabourey na sebe tímto snímkem strhla obrovskou pozornost, byla nominována na Oscara a její kila navíc jí nebránila v tom, aby byla ozdobou nejedné velké akce.
 • Halina Pawlowská (58)


  Halina nedávno přiznala, že ji po smrti manžela drží nad vodou smích.
  Mezi jednu z nejúspěšnějších žen českého šoubyznysu rozhodně patří scénáristka, spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská, která má na svědomí nejednu skvělou komedii.

 • Bára Bartáková (24)


  Bára Bartáková je vyhledávanou modelkou
  Nejslavnější plus-size modelkou, kterou se můžeme pyšnit, je čtyřiadvacetiletá Bára Bartáková, která dobyla mola světových metropolí. Tahle kráska s velikostí 42 se za své křivky rozhodně nestydí a to je dobře.

Diskuse ke článku
.