Konec jedné velké lásky! Orlando a Miranda se rozcházejí! | Pro ženy | Blesk.cz

Konec jedné velké lásky! Orlando a Miranda se rozcházejí!

25. října 2013 | 11:00

Přestože všechno vypadalo jako pohádka, najednou vychází najevo, že slavní manželé Orlando Bloom (36) a Miranda Kerr (30) žijí už pár měsíců odděleně. A rozchod je prý definitivní.

Hvězda velkofilmů Orlando Bloom a krásná modelka Miranda Kerr spolu začali randit v roce 2007 a v červenci 2010 měli svatbu, pouhý měsíc po jejich oficiálním zasnoubení. Společně mají dvouletého syna Flynna.

Modelka Miranda Kerr se svým manželem, hercem Orlando Bloomem
Jak to ale vypadá, rozpad krásné rodiny už je hotovou věcí. Miranda a Orlando se naposledy objevili bok po boku začátkem října, na premiéře broadwayské inscenace Romea a Julie, ve které hraje Orlando samozřejmě hlavní roli. Včera ale Bloom oficiálně oznámil americkým médiím, že se s Mirandou Kerr rozcházejí.

Jak to tak vypadá, pokud se nestane zázrak, k rozvodu nakonec zřejmě dojde. I přes konec jedné velké lásky se ale Orlando i Miranda nechali slyšet, že se stále milují, podporují a respektují jako rodiče syna Flynna a že nechtějí dopustit, aby se jejich rodina rozbila. Nezbývá, než držet palce, aby jim toto krásné předsevzetí vydrželo.