Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Schovej stehna, Britney! Už ti není sedmnáct

11. září 2013 | 12:00

Módní časopisy nám předkládají fotografie dokonalých krásek a realita je přitom úplně jiná! Na obálce hladká alabastrová pleť, ve skutečnosti celulitida. Britney Spears je zkrátka stejná jako my.

Že Britney Spears (31) lítá z extrému do extrému, na to už jsme si zvykli. Nejdřív školačka v uniformě a s culíčky, potom lascivní diva v latexovém prádla a síťovaných punčochách. Vypracovanou postavu vystřídala druhá brada a povislé břicho. A i když Britney a její tým trenéru dřeli do úmoru a byly vidět výsledky, přírodu nezastavili. Popové princezně zůstala celulitida.

Celulitida se nevyhýbá ani celebritám.

Sexy třicítka

Opět se tak ukazuje, že nám obálky prestižních módních časopisů ukazují spíš umění retuše než skutečnou krásu. A to je škoda protože maminka Britney, vypadá ve svých třiceti jedna letech mnohem líp, než vypadala ve dvaceti. A to i přesto, že tehdy se pyšnila plochým břichem s rýsujícími se svaly.

Mrcha v poušti

Kulatý zadeček, sexy boky a bujné poprsí v plavkách ukázala Britney svým fanouškům na twitteru, jako ochutnávku toho, na co se mohou těšit v jejím příštím videoklipu, který právě natáčí uprostřed pouště. 

Britney se pochlubila svými křivkami fanouškům na sociální síti.

Nese kontroverzní název Work Bitch (doslova Makej mrchoa jeho vydání je plánované už na pondělí 16. září.

Takhle už ne

Ale i když se nám "krev a mlíko" Britney líbí, měla by si uvědomit, že některé outfity by měla uložit do skříně společně se 17ti letou Britney, nebo přenechat své dceři Jamie Lynn. Plátěné kraťásky těsně pod zadek a odhalená stehna s pomerančovou kůží totiž prostě sexy nejsou. Ani na Britney Spears.

Komerční sdělení:

Chcete se zbavit celulitidy a vyhladit pokožku?