Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Zásnubní prsteny celebrit: Kdo má na ruce celé jmění

 • Která celebrita má nejdražší zásnubní prsten? jednoznačně vede zpěvačka Beyoncé.
  17. července 2013 | 16:00

  Přestože na ceně zásnubního prstenu nezáleží, celebrity se doslova předhánějí v tom, komu se na prstě blyští zářivější a dražší kousek

 • Beyoncé


  Beyoncé se na ruce blyští prsten za neuvěřitelných 5 milionů dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Nejdražší zásnubní prsten vlastní jednoznačně zpěvačka Beyoncé, která od rappera Jay-Z dostala šperk v hodnotě 5 milionů dolarů s 18ti karátovým diamantem.

  S takovým prstenem je ale nejlépe chodit v doprovodu ochranky a tak jej slavná zpěvačka občas odloží. A aby nebyla bez zásnubního prstenu úplně, nechala si na prsteníček vykouzlit tetování.

 • Catherine Zeta-Jones


  Catherine Zeta-Jones dostala v roce 2006 prsten za 2 miliony dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Velšská herečka dostala v roce 2006 od Michaela Douglase  nádherný starožitný prsten z 20.let. Zdobí jej vertikálně usazený 10ti karátový diamant a slavný herec za něj utratil 2 miliony dolarů.
 • Khloe Kardashian


  Khloe Kardashian dostala po krátké známosti zásnubní prsten za 850 tisíc dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Někdo má holt štěstí. Reality hvězdička a módní návrhářka Khloe Kardashian chodila se svým přítelem teprve měsíc, když od něj dostala zásnubní prsten s 12,5 karátovým diamantem v hodnotě 850 tisíc dolarů.

  Takového chlapa nemohla nechat Khloe ladem a tak do týdne od zásnub byla svatba.

 • Melanie Knauss


  Melania Knauss dostala od Donalda Trumpa zásnubní prsten v hodnotě 1,5 milionu dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Manželka boháče Donalda Trumpa dostala 15ti karátový diamant za 1,5 milionu dolarů a tak není divu, že si podnikatele s přehazovačkou vzala.

  Jenže se proslýchá, že šikovný Donald na manželce šetřil a za tenhle prstýnek zaplatil jen půlku a zbytek ceny vybartroval.

 • Kate Hudson


  Kate Hudson nosí na prsteníčku zásnubní prsten v hodnotě 200 tisíc dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Už druhý zásnubní prsten dostala herečka Kate Hudson a také už podruhé řekla své ano. Jakby taky ne, když si nechala na prst navléknout zásnubní prsten s 9ti karátovým diamantem v hodnotě 200 tisíc dolarů.
 • Angelina Jolie


  Angelina Jolie dostala od Brada Pitta prsten za "pouhých" 250 tisíc dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Angelina Jolie nedostala zásnubní prsten poprvé, ale určitě se s ním nikdo tak nepiplal, jako právě Brad Pitt. Celý rok pracoval herec spolu s předním klenotníkem na prstenu s těmi nejkvalitnějšími diamanty, který jej vyšel na 250 tisíc dolarů.

  Jenže samotné Angie se zase až tak nelíbí, jednak by raději dostala něco zajímavějšího než bílé diamanty a také dražšího. Trošku jí prý totiž štve, že její prsten je asi o polovinu levnější než ten, který kdysi od Brada dostala Jennifer Aniston.

 • Jennifer Aniston


  Jennifer Aniston nosí na pravé ruce nový prsten, je zásnubní?
  Autor: Profimedia.cz
  Herečka už dávno sundala prsten od Brada, který měl symbolizovat věčnou lásku a místo něj se jí na prsteníčku skví nový šperk od Justina Therouxe. Osmikarátový diamant přišel herce na 500 tisíc dolarů.
 • Kate Middleton


  674677:gallery:true:trueKdyž žádal princ William svou Kate o ruku, nemusel za prsten se safírem dát ani korunu. Věnoval jí totiž 18ti karátový zásnubní prsten své matky Lady Diany, která jej dostala od prince Charlese v roce 1981.
 • Mariah Carey


  Mariah Carey dostala prsten za 2,5 milionu dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Zpěvačka dostala od svého milého 17ti karátový prsten v hodnotě 2,5 milionů dolarů s obrovským smaragdem a 58 růžovými diamanty.
 • Jennifer Garner


  Jennifer Garner dostala od krasavce Bena Afflecka prsten v hodnotě 500 tisíc dolarů
  Autor: Profimedia.cz
  Manželka herce Bena Afflecka nosí na ruce zásnubní prsten se 4,5 karátovým diamantem. Slavný herec a lamač srdcí za něj utratil 500 tisíc dolarů.

Diskuse ke článku
.