Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Obličej jim vydělává milióny: Dvojníci slavných!

 • Jejich pravá jména nikdo nezná ani neoplývají talentem, ale přesto jsou bohatí a svým způsobem slavní. Jsoi totiž dokonalými kopiemi celebrit.
  21. června 2013 | 06:00

  Říká vám něco Michaela Weeks nebo Steve Wright? Že ne? Není divu! Jejich pravá jména nikdo nezná ani neoplývají talentem, ale přesto jsou bohatí a svým způsobem slavní. Jedná se o dokonalé kopie celebrit, s kterými se chce každý fotit, lidé si na ně na ulici ukazují a vydělávají snové peníze.

 • Steve Wright jako Daniel Craig

  Daniel Craig
  Sympatický fotograf začal na svém obličeji vydělávat až poté, co mu manželka řekla, že vypadá jako James Bond. Steve díky neuvěřitelné podobě cestuje po celém světě a dostal se dokonce mezi nejvíc sexy muže Británie. Za účast na akci bere kolem 60 tisíc Kč.
 • Michaela Weeks jako Britney Spears

  Britney Spears
  Mladé servírce se změnil život od základů. Místo utírání stolů a roznášení jídla se stala profesionální dvojnicí na plný úvazek. Michaela je nadmíru šťastná za to, že vypadá jako popová hvězda. Prý si již v devatenácti letech mohla koupit svůj vlastní dům, zatímco její vrstevníci pracovali v obchodě s oblečením a chodili do školy. Za to, že se zjeví na nějaké události, si účtuje kolem 100 tisíc Kč.
 • Forest Lawn jako Michael Jackson

  Michael Jackson
  Dvojníků popového krále je po celém světě nepočetně mnoho. Ovšem Forest Lawn je braný za přesnou kopii originálu a také za oficiálního dvojníka zesnulého zpěváka.
 • Ilham Anas jako Barrack Obama

  Obama
  Seznamte se s indonéským fotografem, který jako by z oka vypadl americkému prezidentovi. Stačilo „nahodit“ oblek a kravatu a nabídky a peníze se jen hrnou.
 • Heidi Agan jako vévodkyně Kate

  Kate Middleton
  Bývalou servírku v současné době zaměstnává londýnská agentura, ve které si přijde na velmi slušné peníze. Za jeden den v roli vévodkyně Kate dostane dvojnice až 20 tisíc Kč.
 • Elias Figueora jako Madonna

  Madonna
  Elias je chilský tranvestita vystupující pod jménem Carolina Bailey. Madonna by zřejmě nebyla nadšená, že jejím nejpoveděnšjím dvojníkem je právě muž. Jemu ovšem napodobování popové královny vydělává slušné peníze, především od doby, kdy uspořádal v Chile koncert „Madonny“.
 • Xena Kristian jako Taylor Swift

  Taylor Swift
  Mladičké dvojnici slavné zpěvačky zatím nápadná podoba nepřinesla žádné ovoce. Naopak! Xena byla žárlivými spolužáky dokonce napadena na půdě vysoké školy. Vyvázla se zlomenou čelistí a několika podlitinami.
 • Jonty jako Johnny Depp

  Johny Depp
  Sympatický mladý muž, který si říká Jonty, je nerozeznatelnou kopií piráta Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku.

Diskuse ke článku
.