Dobrý den, prsa ven! Celebrity, které si nevzaly podprsenku | Pro ženy | Blesk.cz

Dobrý den, prsa ven! Celebrity, které si nevzaly podprsenku

23. července 2012 | 18:16

Jsou situace, kdy si my, ženy, nevezmeme podprsenku. Ale to v případě, kdy jdeme třeba s košem, nebo jen na rychlý nákup. Jenomže když si naostro vyrazí třeba Britney Spears, je z toho obrovské pozdvižení!

Pořád řešíte, že byste si ráda vyrazila v těch nových šatech, ale nepřipadá v úvahu, že byste si do nich oblékla podprsenku? Bojíte se pohledů lidi na ulici, v metru, autobuse nebo v tramvaji! Nebojte se vlka nic!

Ostatně za svoje vnady se nemusí stydět žádná žena. Buďme rády, že je máme. Ovšem méně je někdy více, tudíž pokud máte prsa až po kolena a košíčky u šatů, nejsou ani trošku vystužené, pak můžete být leda všem pro smích.

Obecně chození nahoře bez si mohou dovolit buď majitelky menšího poprsí, silikonů a nebo, jak už ze zvykem, celebrity. A ty tím jak se patří nešetří. Britney Spears, odvážná Pamela Anderson, Sharon Stone, nebo Paris Hilton.

Tyhle dámy, na rozdíl od nás, absolutně neřeší, jestli na ně někdo bude koukat špatně. Na ně totiž zírají tisíce papparazi každý den a pronásledují je téměř na každém kroku. Takže o ňadra a bradavky slavných osobností není nouze!

A kdo je má nejhezčí? Rozhodně ne Lily Allen, která by si to příště měla asi rozmyslet. Jejím, špičatě tvarovaným prsům, by podprsenka slušela daleko více. U nás zvítězila právě popová princezna Britney Spears, která má ale samozřejmě silikony. Jimi se prý pyšní již od svých šestnácti let.

Autor: ema