Čtvrtek 25. července 2024
Svátek slaví Jakub, zítra Anna
Polojasno 24°C

Tak tohle byste do ní neřekli! Dokáže vám ušetřit nemalý peníz a ani o tom nevíte

Jaká "obyčejná" platební karta vám přinese velké výhody?
17. listopadu 2021 | 00:00
Prezentace klienta |

Lidé si velmi často myslí, že různé benefity, výhody a pravidelné slevy jsou spojené jenom s prémiovými platebními či kreditními kartami. Není to pravda. Máte na ně nárok i se svou běžnou platební kartou Mastercard. Pokud jste si tedy při zakládání bankovního účtu vybrali právě Mastercard, můžete děkovat své prozřetelnosti! V článku vám vysvětlíme, jak tuto „obyčejnou“ kartu využijete naplno. A co víc: peníze vám ušetří také při nákupu vánočních dárků.

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými výhodami
Autor: Mastercard

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými výhodami

Ne každá platební karta přináší celoroční výhody a slevy – Mastercard ano. Mastercard je partnerem všech českých nákupních dnů, takže dokáže vyjednat dodatečné extra slevy, které jsou nad rámec slevových kupónů. Ale svět se netočí pouze kolem nákupních svátků. Peníze vám Mastercard šetří celoročně a ve štychu vás nenechá ani při nákupech vánočních dárků. Slevové vouchery najdete na mujmastercard.cz. Radíme, abyste si tuto stránku uložili. V průběhu roku se totiž slevové kupóny obměňují. V současnosti tam najdete slevy na jídlo, cestování, lékárnu, elektroniku, kuchyňské potřeby, kosmetiku, knihy, doplňky stravy a mnoho dalšího.

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými výhodami
Autor: Mastercard

TIP: stránka mujmastercard.cz vám zároveň poslouží jako skvělá inspirace pro výběr vánočních dárků. Teď tam na váš čekají až 25% slevy!

Sportujete nebo máte rádi turistiku?

Rádi svému tělu dopřejete pohyb? Tak to vás zajímá stránka mujmastercard.cz/sport. Najdete zde super nabídku se zvýhodněnými vstupy do nejpopulárnějších a nejstahovanějších sportovních mobilních aplikací (v Česku nejstahovanější sportovní appka Fitify a světová jednička Headspace). Spousta slev a výhod na vás ale čeká také u obchodníků se sportovním vybavením. Ale tím to nekončí. Mastercard vám umožňuje exkluzivní přístup ke sportovním zážitkům v Česku i v zahraničí. V ČR jde např. o trénink s českým lyžařským trenérem a bývalým reprezentantem v běhu na lyžích, Martinem Koukalem.

Teď už víte, že vaše obyčejná platební karta Mastercard je opravdu neobyčejná.

Video se připravuje ...
(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými výhodami • VIDEO: Mastercard

Advertisement