Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Zažehněte jiskru vzájemné vášně s novými vůněmi Attraction Desire od AVONU!

19. února 2021 | 00:00

Nová dvojice smyslných vůní Attraction Desire rozšířila dosavadní úspěšnou řadu Attraction od AVONU. Tato řada je tvořena smyslnými vůněmi určenými pro ni a pro něj. Ty nejkvalitnější ingredience, rafinované složení a vůně evokující touhu a vášeň! Právě taková je nová dvojice vůní ATTRACTION DESIRE.

Kdo říká, že si smyslný voňavý zážitek nemůžete dopřát každý den? I když je Valentýn už za námi, díky vůním Attraction Desire můžete slavit svátek zamilovaných nepřetržitě celý rok. Duo Attraction Desire okouzlí každého, kdo si troufne podlehnout a přičichnout si. A co je tím elixírem lásky, který dokáže zažehnout pomyslné kouzlo a vášeň vzájemné přitažlivosti? Jsou to šťavnaté černé třešně a svůdná ambra, ingredience dodávající odvážný a neodolatelný element pokušení oběma vůním z dvojice Attraction Desire: Attraction Desire pro ni a Attraction Desire pro něj.

Přírodou se při své tvorbě ráda nechává inspirovat tvůrkyně vůní a světově proslulá parfumérka Gabriela Chelariu. „Pro dámskou i pánskou vůni Attraction Desire byly inspirací pocity nadšení a touhy, které všichni zažíváme, když se nám podlamují kolena při pomyšlení na našeho milence či milenku. Díky zakomponování kontrastujících, ale známých tónů, vytváří vůně explozi silných prožitků, které pociťujeme, když jsme zamilovaní. Obě vůně podněcují emocionální prvek vzrušení a potěšení, vedoucí k následné touze,“ uvádí tato talentovaná parfumérka s rumunskými kořeny.

Autor: AVON Cosmetics

Složení vůní:

Attraction Desire for Her (orientální vanilková ambra): Ve vrchní nótě ucítíte svůdnou esenci černé třešně, která postupně přechází ve smyslnou vůni arabského jasmínu, aby skončila v náruči hřejivé zlaté ambry.

Attraction Desire for Him (kořeněné dřevo): Tato nečekaná kombinace černé třešně a kosatce doslova bere dech. Touhu a vášeň podporuje smyslná ambra, která je v samotném základu vůně – je dlouhotrvající, mužná a neskutečně vzrušující.

Společnost AVON je bezkonkurenčním leaderem na trhu s vůněmi, a to již od doby svého založení v roce 1886. Nyní je připravena zahájit další vzrušující kapitolu v kategorii vůní spuštěním kolekce Attraction Desire - kolekce, která přináší nové lákavé esence k zažehnutí vášně. Zákazníci se tak mohou těšit na televizní, printovou i on-line kampaň, včetně spolupráce s těmi nejlepšími influencery. Mysleli jste si, že znáte AVON? Věřte nám, letos ho poznáte mnohem lépe!

Autor: AVON Cosmetics

Autor: AVON Cosmetics

Autor: Reklama