Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

Češi se zbláznili do pepře. Letošní Vánoce nakupují pepřové čokolády, pepřové giny a dárky s Kampotským pepřem

6. listopadu 2020 | 00:00
Prezentace klienta |

Vánoce se kvapem blíží! Proto český projekt .pepper..field, který založil pár mladých cestovatelů, vymyslel, jak můžete letošní Vánoce potěšit, ale zároveň i pomoci. Unikátní projekt, který jako první dodává do ČR vzácný Kampotský pepř - nejchutnější pepř světa, má letos za cíl hlavně pomáhat.

Víc, než pálivé zlato

Společně s platformou HitHit přináší možnost nákupu pepřových dárků, které potěší svou originalitou, a ještě pomohou tam, kde je to nyní zapotřebí - český dovozce Kampotského pepře odvádí veškerý zisk z prodeje produktů na podporu rodin v Kambodži a výrobou dárkových sad zase podporuje české firmy a malé živnostníky.

Unikátní pepřové odměny z kvalitních českých materiálů

Kromě nákupu Kampotského pepře si tak můžete pod stromeček nadělit pepřové čokolády, jeden z limitovaných .pepper..ginů se svým unikátním číslem, vyrazit na luxusní večeři od uznávaného šéfkuchaře Matteo De Carli nebo si zakoupit ručně vyráběný mlýnek na pepř z českého masivu s vlastním jménem. Dárky budou k dispozici už jen posledních pár dní exkluzivně zde. 

Autor: pepperfield.cz

„Snažíme se ale pomáhat i doma v ČR - všechny naše dárkové sady jsou vyrobeny z nádherného českého skla či dřeva, malými českými firmami, živnostníky a šikovnými lidmi, takže se vám do rukou dostane vždy unikátní ručně vyráběný dárek. Pokud už mají lidé utrácet za vánoční dárky, tak by měly pomoci i někomu dalšímu,“ říká David Pavel, spoluzakladatel .pepper..field.

Nakoupit dárky v kampani můžete zde.

O .pepper..field  

Česká značka .pepper..field jako první přivezla do ČR nejlepší pepř světa – Kampotský pepř, který vykupuje bez prostředníků za férové ceny od malých farmářských rodin. Vzácný Kampotský pepř vyniká svou chutí – díky chráněnému označení PGI bylo teritorium Kampot v Kambodži vyhlášeno za nejvhodnější k pěstování pepře celosvětově.