Skoncujte s chlupy od domácích mazlíčků jednou provždy | Pro ženy | Blesk.cz

Skoncujte s chlupy od domácích mazlíčků jednou provždy

17. června 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Tohle zná každá panička. Každý den je podlaha pokrytá chuchvalci chlupů, které se lepí na chodidla. O robotickém vysavači jste už asi slyšela. Možná si ani neumíte představit, jaké vysvobození vám tento spotřebič přinese. Na co se zaměřit při výběru, když vám po domácnosti běhá čtyřnohý chlupáč?

Snadná údržba

Rotační kartáč důkladně posbírá každý chloupek. Jeho čištění ale může být pěkná otrava. Vybírejte proto robotický vysavač se speciálním PET kartáčem. Klasické štětiny jsou doplněné gumovými lamelami, které čištění velmi usnadní. Existují také vysavače s gumovým rotačním válcem místo kartáče, na které se nečistoty nenamotají.

Autor: ROBOT WORLD s.r.o.

Dokonalá čistota

Domácí mazlíčci přinesou domů na tlapkách spoustu nečistot, a navíc jsou zdrojem alergenů. Aby vás to nemuselo trápit, vyberte si robotický vysavač s mopem. V průběhu vysávání zrovna podlahu stírá mokrým mopem. Nemusíte se pak bát nechat po zemi lézt i miminko.

Autor: ROBOT WORLD s.r.o.

Tudy ne

Máte strach, že vysavač rozlije vodu v misce vašeho miláčka? To nemusíte. Stačí zapnout virtuální zeď nebo umístit magnetickou pásku tak, aby vymezila zakázaná místa a je to v suchu. Robot se takovým místům vyhne.

Autor: ROBOT WORLD s.r.o.

Plánování úklidu

Na úklid už nemusíte ani pomyslet. Nastavíte si týdenní plán a robot se o zbytek postará. To vůbec není špatné, že?