20 dárků pro ženy: Víme, co koupit, když neznáte velikost oblečení či bot! | Pro ženy | Blesk.cz

20 dárků pro ženy: Víme, co koupit, když neznáte velikost oblečení či bot!

6. prosince 2017 | 06:00

Na nákup vánočních dárků máte ještě chvilku čas, ale ten předvánoční utíká tak nějak rychleji. A tak jsme pro vás připravily dvacet tipů na dárky pro maminku, kamarádku, přítelkyni, manželku nebo sestru, u kterých rozhodně nevadí, že nemáte toho druhého, jak se říká, v oku! Tady velikost nehraje hlavní roli!

Nelamte si hlavu s vymýšlením dárků, máme pro vás dvacet tipů, díky kterým uděláte radost každé ženě, kterou plánujete obdarovat. A pokud si netroufáte rovnou pořídit šaty, boty nebo nové spodní prádlo, rozhodně nevěšte hlavu. Pro takový dárek můžete vyrazit kdykoliv a vzít ji s sebou, aby si ho v klidu vyzkoušela. Nebo pořiďte poukaz na oblíbenou značku, ale to pro mnohé není dost osobní.

I přestože neznáte přesnou velikost, můžete pořídit pod stromeček něco módního! Doplňky jsou pro to jako dělané. Teď už jen stačí vědět, jestli ta, kterou plánujete obdarovat, dává přednost nadčasovým šátkům, praktickým rukavicím nebo třeba kabelce či peněžence. Nebo touží po nových hodinkách, náramku nebo náhrdelníku? Co vyberete, je už jen na vás!

Navíc se nemusíte držet jen oblečení, šperků a doplňků. Je spousta žen, které potěšíte nějakou technikou, ať už to bude krásná a vyloženě hravá myš k počítači - skvělé má Logitech - nebo třeba superrychlá fleška, jakou nabízí třeba Kingston, na kterou se vejde spousta romantických filmů, rovnou je tam nahrajte a máte vystaráno. Naším tipem je také externí a nádherně červená klávesnice pro tablety. A kdyby snad ne v červené, mají ji i v černé a modré. Vydrží neuctivé zacházení včetně vylitého kafe. 

Před nákupy se inspirujte v naší fotogalerii!