Úterý 21. března 2023
Svátek slaví Radek, zítra Leona
Oblačno 13°C

20 dárků pro ženy: Víme, co koupit, když neznáte velikost oblečení či bot!

24. listopadu 2022 | 06:00

Na nákup vánočních dárků máte ještě chvilku čas, ale ten předvánoční utíká tak nějak rychleji. A tak jsme pro vás připravily dvacet tipů na dárky pro maminku, kamarádku, přítelkyni, manželku nebo sestru, u kterých rozhodně nevadí, že nemáte toho druhého, jak se říká, v oku! Tady velikost nehraje hlavní roli!

Nelamte si hlavu s vymýšlením dárků, máme pro vás dvacet tipů, díky kterým uděláte radost každé ženě, kterou plánujete obdarovat. A pokud si netroufáte rovnou pořídit šaty, boty nebo nové spodní prádlo, rozhodně nevěšte hlavu. Pro takový dárek můžete vyrazit kdykoliv a vzít ženu s sebou, aby si ho v klidu vyzkoušela. Nebo pořiďte poukaz na nákup u oblíbené značky či na wellness pobyt! Tím rozhodně neurazíte, a navíc se tím Vánoce prodlouží až do doby, kdy si obdarovaná svůj dárek vybere.

Tip na video: Jak se obléknout ke stromečku?

Video se připravuje ...
 • VIDEO: Videohub

S těmito dárky neuděláte chybu. Inspirujte se!

Přestože neznáte přesnou velikost, můžete pořídit pod stromeček něco módního! Doplňky jsou pro to jako dělané. Teď už jen stačí vědět, jestli ta, kterou plánujete obdarovat, dává přednost nadčasovým šátkům, praktickým rukavicím nebo třeba kabelce či peněžence. Nebo touží po nových hodinkách, náramku nebo náhrdelníku? Co vyberete, je už jen na vás!

Navíc se nemusíte držet jen oblečení či šperků. Je spousta žen, které ocení kvalitní kosmetiku, dobrou knihu, designové povlečení, kvalitní svíčku nebo různé doplňky pro zdraví a krásu.

Vánoční dárky za skvělé ceny vybírejte na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

Před nákupy se inspirujte v naší fotogalerii!

Autor: redakce
Video se připravuje ...