Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Necítíte se v plavkách? Zbavte se tuku rychle a bez hladu

22. května 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Ještě pořád řešíte, kdy je správný čas zhubnout? Nebojte se, není pozdě – teď je ta správná chvíle začít. Zbavte se zbytečných kil s proteinovou dietou KetoMix. Se speciálním 16denním balíčkem jídel KetoMix, můžete přivítat horké léto s otevřenou náručí. Sebevědomí do plavek vám už totiž scházet nebude. A navíc ještě ušetříte.

KetoMix 16denní letní balíček vám poslouží jako pomyslná „krabička poslední záchrany“. Právě s ním se vám podaří zhubnout ještě do léta. Hladovění ale v této dietě nečekejte. Naopak. Po celou dobu hubnutí se budete cítit překvapivě syti, naučíte se jíst pětkrát denně chutná jídla bez cukru. Důležitou složkou proteinové diety je správné dodržování pitného režimu a přísun velkého množství zeleniny. Tento způsob hubnutí vás dostane rychle do formy a plavky už pro vás nebudou noční můrou.

Dejte sbohem tuku, ne svalům

KetoMix dieta funguje na jednoduchém principu. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů, v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A tak kila začnou ubývat.

Stav zvaný ketóza nastává v těle velmi rychle. Už druhý nebo třetí den po zahájení této diety. Takže už po několika dnech jde ručička na váze strmě dolů. Teď si možná říkáte, že tohle všechno zní krásně, ale že nejste výživový poradce. A že nevíte, které potraviny cukry obsahují. A nemáte čas to studovat a už vůbec se vám nechce vzdát se sladké chuti. Jenže právě od toho je tu KetoMix. Česká ketonová dieta, která obsahuje všechno pro to, aby vaše tělo prospívalo a zároveň hublo.

Autor: KetoMix

Jídlo není nepřítel

S pomocí KetoMix jídel, které si můžete objednat na www.ketomix.cz, hravě začnete s novým životním stylem. Pravidelný přísun ketonových jídel vás naučí nebrat jídlo jako svého nepřítele, ale pomůže mu určit tu správnou roli ve vašem životě. Díky KetoMixu ve vás už hubnutí do plavek nebude vzbuzovat pocity úzkosti a nízké sebevědomí. Naopak budete překvapeni jak rychlé a snadné to může být, když tomu půjdete jen trochu naproti.  

Speciálně nakombinovaný nový letní balíček obsahuje veškeré jídlo, které budete na nadcházejících 16 dní potřebovat. Uvnitř balíčku, který dorazí až k vám domů, naleznete proteinový koktejl se dvěma příchutěmi, proteinové tyčinky a palačinky, KetoMix chléb, zeleninovou omeletu a polévku či čokoládovou kaši.

Jako pomyslnou třešinku na dortu pak v balíčku objevíte i sladkosti, jako je čokoláda, lískooříškový krém a čekankový sirup. To vše se speciální slevou 500 korun. Veškeré jídlo na 16 dní vás tedy vyjde na 3 790 korun. Jedno jídlo tak pořídíte za necelých 50 korun. Jako dárek k nákupu letního hubnoucího balíčku obdržíte Ketomix shaker, odměrku a brožuru s recepty a návody, jak při dietě postupovat.  

Na stránkách www.ketomix.cz můžete objednat všechno, co budete pro tuto dietu potřebovat. A kdybyste náhodou měla dotazy či nejasnosti, po celou dobu - od vašeho rozhodování až po fázi po dietě – vám budou k ruce KetoMix výživové poradkyně.